Předejděte předčasnému stárnutí pleti s novou formulí

Negativní účinky znečištěného životního prostředí významně ovlivňují stav a vzhled pleti a už neplatí, že tento problém zasahuje pouze obyvatele měst. Některé věci prostě neovlivníte, zmírnit dopady však můžete. Představíme vám novou řadu americké kosmetiky.

Každodenní dávky jemných částeček polétavého prachu, smog a sluneční záření, často navíc v kombinaci s nezdravým životním stylem a nedostatkem spánku, si vybírají svou daň. Pleť je mdlá, zašedlá, posetá pigmentovými skvrnami, reaguje přecitlivěle a objevují se na ní předčasné známky stárnutí. K předcházení a zmírnění těchto procesů vyvinula společnost Paula’s Choice kompletní řadu produktů s exkluzivní APF formulí (Anti Pollution Factor), chránící pokožku před nečistotami z ovzduší. Novinka pod názvem DEFENSE nyní přichází na český trh.

Unikátní Anti Pollution Formule

Řada DEFENSE obsahuje Anti Pollution Formuli, jedinečnou směs přírodních antioxidantů a rostlinných extraktů, které zmírňují negativní účinky znečišťujících látek a eliminují následky expozice modrým světlem, které vyzařují digitální přístroje. V každém z produktů je speciálně „namixovaný koktejl“ této APF formule.

Čištění, hydratace, regenerace a ochrana

Předpokladem k dosažení a udržení zdravě vypadající, mladistvé a zářivé pleti je pravidelná každodenní péče a ochrana v několika krocích. K tomu slouží:

DEFENSE Gelový hydratační přípravek k čištění pleti
DEFENSE Hydrating Gel-to-Cream Cleanser
Jemně a účinně odstraňuje make-up, přebytečný kožní maz a nečistoty, způsobené prachovými částicemi z ovzduší. Obsahuje Formuli APF a tři super živiny. Zelený čaj, lékořici a sóju, jež neutralizují nečistoty pleti, vyhladí ji a podpoří její přirozenou bariéru.
Lehký gel se při styku s vodou promění v hedvábný krém a zanechá svěží a jemnou pokožku.

DEFENSE Antioxidant k čištění pórů
DEFENSE Antioxidant Pore Purifier
Obsahuje 0,5% kyseliny salicylové, která účinně a do hloubky zbavuje póry nečistot. Přidané antioxidanty tak efektivněji chrání pleť před poškozením, způsobeným nečistotami v ovzduší. Kromě nové formule obsahuje retinol, niacinamid, vitamin C a kyselinu azelaovou. Pleť je vyhlazená, rozzářená a barevně sjednocená.


DEFENSE Hydratační krém k rozzáření pleti SPF 30

DEFENSE Essential Glow Moisturizer SPF 30
Denní hydratační krém s vysokým obsahem vitaminů, antioxidantů a minerálů chrání pokožku před modrým světlem z digitálních přístrojů, před UV paprsky i znečišťujícími látkami z ovzduší. Obsahuje novou formuli APF s lékořicí a resveratrolem, zanechává rozzářenou a barevně sjednocenou pokožku.

DEFENSE Noční regenerační hydratační krém
DEFENSE Nightly Reconditioning Moisturizer
Lehký nemastný hydratační krém s novou formulí APF obsahuje Allantoin, vitamin E a peptidy. Neutralizuje vedlejší efekty modrého světla z digitálních přístrojů, bojuje proti známkám stárnutí, posiluje přirozenou kožní bariéru a sjednocuje tón pleti. Lze jej nanášet i v okolí očí.

Více informací na: www.americkakosmetika.cz