Crème de la Crème a další dobroty…

Crème de la Crème Honzy Hochsteigera mají všichni spojenou s výbornou zmrzlinou. To ale není zdaleka všechno, co tato cukrárna nabízí. Zmrzlinový salon na Národní po svém půlročním působení rozšiřuje nabídku o domácí dorty a zákusky z vlastní řemeslné pekárny.

Pražská cukrárna na Národní 23 rozšiřuje nabídku o sladké dobroty z vlastní řemeslné pekárny. Na výrobě těch nejlepších dortů a zákusků se podílí také cukrářka Miroslavou Havril. Má sice maďarské kořeny, ale již čtrnáct let peče dorty v České republice. Má za sebou zkušenosti z podniků jako Ambiente či Pasta Café. Od letošního jara velí cukrářské kuchyni v Crème de la Crème. Pod jejíma rukama vznikají výborné dorty a zákusky. Úplně nejraději připravuje ty z čokolády, například Black Forest spojující smetanu, čokoládu a višně nebo sachr, který je ale na rozdíl od toho klasického daleko vláčnější. Dortovým bestsellerem Crème de la Crème je však mrkvový dort. Ten se navíc peče z pohankové mouky. K dalším sladkým dobrotám patří makronky, cheesecake, štrůdl, tiramisu nebo ořechový dort. Tipem Honzy Hochsteigera je čoko mousse plná nejen kvalitní čokolády, ale také Baileys.

Celkově Honza Hochsteiger vsadil u výroby dortů, stejně jako u zmrzliny, především na kvalitní suroviny a jejich chutě. Projevuje se to například tím, že makronky v Crème de la Crème nepřibarvují. Vedle vanilkových a čokoládových zde najdete tuto francouzskou pochoutku také v oříškové a pistáciové verzi.

A co by byl báječný dort bez výborné kávy či horké čokolády? Šéfbaristkou Crème de la Crème je Livia Orlovská. Pro hosty neustále vymýšlí nové varianty voňavé kávy. Tento lahodný nápoj navíc připravuje na historickém italském kávovaru Faema z roku 1962. Nejčastěji se s ní potkáte ve Zmrzlinovém salonu na Národní.
Ty nejchutnější dobroty na vás čekají v pražském Zmrzlinovém salonu na Národní 23. Část z nabídky dortů a zákusků můžete vyzkoušet také v dalších dvou provozovnách, v již tradiční cukrárně v Husově 12 a nově v pobočce
na Průběžné 58.

www.cremecreme.cz