Dvě mléčné novinky na horké dny

Horké dny jsou tady a vy možná přemýšlíte, jak se zchladit. Je dobré sáhnout po zakysaném mléčném výrobku, ten bude mít rozhodně ochlazující efekt. Že malým dětem zakysaný produkt příliš nejede? Sáhněte po nové variantě oblíbeného kakaa GRANKO!

GRANKO přichází s novinkou

Kakaové mléko GRANKO v krabičce je nová studená varianta oblíbeného kakaového nápoje, kterou si můžete zabalit do batohu na cesty, do školy, na tréning nebo na rodinné výlety. Bez umělých sladidel, aromat a s pouhými 2 % přidaného cukru se stává ideální svačinou, kdykoli a kdekoli ji budete potřebovat.

Dát si ho můžete i jen tak na chuť či vychlazené pro osvěžení v horkých letních měsících. Novinka právě přichází na český a slovenský trh a bude k dispozici v řetězcích, tradičních menších i internetových obchodech a na čerpacích stanicích.
Krabička nového kakaového nápoje byla vytvořena ve dvou designových variantách, které buď osvětlují význam přidaných vitamínů a minerálů, nebo učí, jak lze jednoduše obal i s brčkem recyklovat. Brčko, které je součástí každého balení je 100% recyklovatelné. Společnost Nestlé se v souladu se svými závazky dlouhodobě snaží omezit užívání plastů při výrobě. V loňském roce založilo vlastní Institut pro vývoj obalů s cílem vyvíjet nové ekologicky udržitelné obalové materiály.

 

 

Nová letní edice SKYR

Bohušovická mlékárna přináší limitovanou letní edici zakysaného mléčného výrobku islandského typu SKYR. Horké dny si tak můžete zpestřit osvěžujícími příchutěmi s nádechem tropů – mangem-maracujou a ananasem-kokosem. Mléčné výrobky SKYR ocení každý, kdo rád mlsá zdravě a bez výčitek. Skvěle slouží jako bílkovinami nabitá snídaně, odpolední svačinka či dezert.
Nutriční hodnoty výrobku s minimálním obsahem tuku a vysokým obsahem bílkovin jsou velmi příznivé. A nechybí ani vitamín D důležitý pro kosti a správné fungování imunitního systému. SKYR je vhodný pro děti, sportovce, seniory, těhotné a kojící ženy – zkrátka pro všechny, kteří se rádi stravují zdravě a chutně.