Ecstatic Fashion: Krásná v těhotenství i při kojení

Nová kolekce Ecstatic Mama představuje výjimečné kousky pro maminky, které potřebují praktickou jednoduchost, ale zároveň touží mít na sobě šaty, které potěší ženskou duši!

Foto: autorky kolekce kolekce Prêt-à-Porter Ilona Bittnerová (vpravo) a Lilia Khousnoutdinová

Představte si šaty, které rostou spolu s vaším bříškem. Každá žena v těhotenství řeší otázku, jak se cítit skvěle a zároveň být elegantní. Jenže ženské tělo se v průběhu těhotenství a po porodu mění. Pořízení takového šatníku, může být náročné a vyjde na spoustu peněz. Šaty z nové kolekce Ecstatic mama využijete v těhotenství, po porodu i při kojení! Jsou z ekologických materiálů, vyrobené v Česku, českými ženami v krejčovské dílně na severu Čech.
Autorky kolekce Ecstatic mama, Lilia Khousnoutdinová a Ilona Bittnerová, jsou obě dvojnásobné mámy a při tvorbě se inspirovaly vlastními potřebami: Chtěly skloubit mateřské povinnosti, cítit se skvěle a zároveň zůstat atraktivní ženou.
K tomu jsou určeny například barevné tuniky, kabátky a pončo, které mohou sloužit zároveň i jako sukně nebo pomůcka v podobě zástěny pro intimitu kojení na veřejnosti. A právě kojení je další faktor, na které autorky myslely. Ať už jednotlivé kousky z kolekce nakombinujete jakkoli, pokaždé můžete klidně a v soukromí kojit. Svůj outfit si jednoduše složíte jako puzzle podle toho, kam zrovna míříte.
Na materiálu záleží!
Oblečení je vyrobeno z bambusové splývavé viskózy, která zajišťuje, že šaty na těle krásně vypadají, jsou příjemné na nošení a dlouho si udrží svůj vzhled. Mezi další výhody bambusového materiálu patří to, že je antibakteriální a skvěle prodyšný. Je velmi jemný a na dotek jakoby chladivý. Je ideální pro teplé dny, ale v kombinaci s kabátky je můžete šaty využít i v zimním období.
Kompletní kolekci najdete na https://www.ecstatictravel.com/fashion/