Hvězdy mezi zmrzlinami

Legendární značka zmrzlin Polárka se vrátila na scénu před dvěma lety a od té doby její popularita strmě stoupá. Letošní rok své milovníky překvapí hned několika novinkami.

Značka Polárka Zorba, jogurtová zmrzlina, bude nově i na dřívku, a to v oblíbené kombinaci jogurtu a ovoce. Jemná chuť smetanového řeckého jogurtu ve spojení s pyré z jahod, malin, ostružin a borůvek má velkou šanci stát se vaším oblíbencem. Zmrzlina je navíc zalitá lahodnou jogurtovou polevou s kousky lesního ovoce.
Hlavní hvězdou novinek se stane Polárka Filmová s příchutí slaného karamelu a popcornu v rodinném balení. Tato krémová zmrzlina snoubí chuť popcornu a slaného karamelu, navíc je doplněná o karamelové plátky.
Nově budou moci ochutnat milovníci ledového osvěžení i Polárku Romaneto krémovou zmrzlinu s vanilkovou příchutí, zdobenou křupavou polevou.
A Polárku Oblížek mražený krém s příchutí donutu, který je polit růžovou polevou s barevnými cukrovými kousky. Chybět nebudou ani zmrzliny Eňo ňuňo nebo Lážo Plážo.
Výrobky Polárka se na trhu objevovaly nepřetržitě od svého založení až do roku 1989, ale i po něm. Ovšem ne v takové míře, jako dříve. V roce 2018 prodělala značka Polárka velký comeback a dostala zbrusu novou tvář. Došlo k inovaci loga, kde i nadále zůstala ve znaku původní ikona – medvědice Polárka. Polárka ale nabídla zákazníkům i zcela nové výrobkové řady a představila celou řadu nejrůznějších zmrzlinových dobrot.