Nový čtyřkolový kočárek pro městské dobrodruhy

Švédská společnost Thule představuje dlouho očekávaný kočárek Thule Sleek. Tento flexibilní a stylový kočárek je ideální pro rodiče, kteří chtějí sdílet městské dobrodružství se svým miminkem.

Pro stylové projížďky městem
Objevujte nová místa, projděte se novými ulicemi a hledejte nové cesty. Thule Sleek je praktický, stylový a bezpečný kočárek pro městské dobrodruhy a jejich děti. Má lehkou a moderní konstrukci, skvěle se ovládá a nabízí dokonalé pohodlí pro rodiče i dítě. Tento kočárek je určen pro aktivní rodiče, kteří se chtějí volně pohybovat po městě. Zalidněná prostranství, stísněná zákoutí nebo hrbolaté chodníky? S kočárkem Thule Sleek se pohodlně dostanete všude, kam vás vaše zvědavost zavede.

Všestranný – tak jako vy…
Kočárek si můžete přizpůsobit potřebám své rodiny, věku dítěte a vůbec svému životnímu stylu! Přidejte korbu, sedátko pro sourozence nebo autosedačku, vezměte s sebou dvě nebo i tři děti, nastavte sedátko směrem dopředu nebo dozadu – s kočárkem Thule Sleek to všechno snadno zvládnete. Díky široké nabídce příslušenství bude tento kočárek vždy dokonale odpovídat vašim potřebám.

Kvalita a bezpečnost na čtyřech kolech
Pokud jde o konstrukci a flexibilitu, najdete zde ty nejvyšší standardy. A totéž platí pro bezpečnost a kvalitu. Kočárek prošel náročnými testy, aby splňoval nejpřísnější bezpečností normy a vydržel vám po dlouhá léta. Abyste si vy i vaše děti mohli bezpečně a pohodlně užívat městské projížďky.

Thule Sleek koupíte v pěti pečlivě vybraných barvách: Grey Melange, Midnight Black, Shadow Grey, Navy Blue a Energy Red. V nabídce od srpna 2018.

Bližší informace: www.thule.com