Krtkův dort slaví 20 let!

Ano, skutečně je to tak, „Krtek“ je tu s námi už dlouhých 20 let a milují ho dospělí i děti. Asi pro vás nebude překvapením, že Krtkův dort je nejoblíbenějším výrobkem v sortimentu Dr. Oetker.

Ptáte se, jaký dárek by oslavence potěšil? Ten nejkrásnější mu dáte, pokud si ho připravíte doma třeba společně s dětmi. Oslavte toto významné jubileum a upečte si Krtkův dort originál nebo Kilimandžáro dort či Krtkův dort Black&White.
Moučník může být narozeninovým dortem, ale stejně tak se hodí k odpolední kávě i jako zákusek pro slavnostní chvíle například právě na Velikonoce. Navíc na trhu teď najdete vedle klasického dortu i dvě limitované edice.
Akční výrobky budou k dostání v běžné obchodní síti až do vyprodání zásob.

▲ Krtkův dort Dr. Oetker
Krtkův dort originál je nyní ve zlaté narozeninové edici
Jak může Krtkův dort ještě více upoutat pozornost? No přeci narozeninovou zlatou exkluzivní edicí tohoto ikonického výrobku, kterou poznáte díky originálnímu tvaru akčního obalu se zlatou hranou.

▲ Krtkův dort Black&White Dr. Oetker
Krtkův dort v černobílém trendy provedení
Limitovaná edice s intenzivním černým kakaem bez přidaných barviv. Balení obsahuje směs na černé kakaové těsto, směs na banánovou náplň a čokoládové vločky.

▲ Kilimandžáro dort Dr. Oetker
Pro milovníky ovocných dortů v originálním provedení inspirovaném nejvyšší horou Afriky
Limitovaná edice originálního dortu opět po dvaceti letech na trhu! Na výtečném kakaovém těstě se tyčí kopule z mandarinkové šlehačkové náplně. Vrchol dortu je pokrytý cukrovým sněhem a ozdoben mandarinky. Balení obsahuje směs na kakaové těsto, směs na mandarinkovou náplň a dekorační cukr na ozdobení.

Originální recepty a veškeré informace o všech produktech značky Dr. Oetker, a také eshop najdete na www.oetker.cz!