Žofín Garden vítá děti

Hledáte-li místo pro letní rodinné posezení, neměla by vás minout zahrada restaurace Žofín Garden na Slovanském ostrově. Pro malé i velké je připravena příjemné posezení ve stínu stromů, vybrané chody včetně letních grilovacích specialit a pro ty nejmenší, kromě dětského menu, také velké hřiště.
Na malé strávníky tu čeká oblíbený kuřecí řízek s hranolky, grilované prsíčko s brambory nebo fusilli s rajčaty a sýrem. Dětské menu dostanete za 145 Kč.
Než se jídlo připraví, děti se zabaví na pískovišti, prolézačce, trampolíně nebo si zajezdí v novém modelu BMW. Holčičky mohou uvařit nějakou dobrotu v růžové kuchyňce nebo namalovat něco hezkého na tabuli. Každý malý dobrodruh zde objeví to své. A po tom všem si ještě pochutná na zasloužené odměně. Kromě speciálního dětského menu zde mají také výběr domácích zmrzlin a sorbetů.
Zahrádka Žofín Garden je zkrátka ideálním místem pro trávení příjemného dne s rodinou, ale třeba také k uspořádání dětské oslavy. Otevřeno je denně od 11 do 22 hodin. Za hezkého počasí se denně griluje.