Kvalitní jídlo umí pohladit i na duši

Někdy opravdu není snadné v té téměř „nepřeberné“ nabídce najít potravinu, která vás osloví kvalitou i chutí. Ti poučenější už vědí, že pokud najdou na obalu logo České chuťovky, rozhodně chybu neudělají.

Čeští výrobci potravin umí svým zákazníkům nabídnout velmi pestrou paletu výborných výrobků s důrazem na využití domácích surovin. Ať už se jedná o masný, mléčný, pekárenský a cukrářský výrobek nebo lahodný mok z rukou našich sládků, vždy jejich nákupem svým chuťovým pohárkům připravíte malou radost.
Soutěž Česká chuťovka si své místo už dávno našla a letošní třináctý ročník je toho přesvědčivým důkazem. V předchozích dvanácti ročnících získalo její ocenění ohromujících 1196 potravin českých výrobců a dalších 225 výrobků ocenily značkou Dětská chuťovka samotné děti. To už je úctyhodné množství kvalitních českých potravin, takže je opravdu v obchodech z čeho vybírat.
Mnohem více se dozvíte na www.ceskachutovka.cz nebo na www.facebook.com/ceskachutovka. A pokud vás zajímají oceněné potraviny jejich seznam najdete na www.mark-as.cz/chutovka, jen na letošní vítěze si budete muset počkat až do listopadu.