Premiéra pohádky Ledové království 2 míří k nám!

Pokračování jedné z nejúspěšnějších pohádek poslední dekády, snímek Ledové království 2, přichází do českých kin ve druhé polovině listopadu a první promítání proběhne exkluzivně v multikině Centra Černý Most 20. Listopadu. Na motivy oblíbeného příběhu v CČM vyroste také oficiální Disney Frozen 2 interaktivní zóna pro děti.

S pokračováním veleúspěšného muzikálového příběhu Ledové království 2 přichází studio Walt Disney šest let po uvedení prvního dílu. Ten se krátce po své premiéře stal jednou z nejoblíbenějších a komerčně nejúspěšnějších „disneyovek“ v historii. Snímek získal dva Oscary v kategoriích nejlepší originální píseň a nejlepší celovečerní animovaný film.

Česká premiéra Ledového království 2
Ledové království čeká tedy na fanoušky i v Praze. Díky spolupráci Centra Černý Most s distributorem filmu, společností Falcon, proběhne neveřejná česká premiéra pohádky Ledové království 2 exkluzivně právě ve zdejším multikině CineStar.
100 lístků na premiéru ale prostřednictvím soutěže uvolní Centrum Černý Most také pro veřejnost. Zapojit se do soutěže lidé mohou v termínu od 11. do 17. listopadu na facebookovém profilu Centra Černý Most. Kromě pohádkového zážitku se tak výherci budou moci setkat i s řadou známých osobností.
Běžné promítání snímku pak v multikině startuje hned následující den – ve čtvrtek 21. listopadu.