LEGO® DOTS: Věřte, že děti rády tvoří!

Můžeme to pozorovat na knihách, hračkách, školních kufřících nebo telefonech, které jsou všechny upravené na míru svému majiteli nálepkami, třpytkami nebo barevnými páskami. Nová řada LEGO® DOTS povzbudí děti ke tvoření ještě více.

S náramky a nezbytnými doplňky dětských pokojíčků LEGO® DOTS mohou děti experimentovat a najít svůj jedinečný styl. Děti si je samy navrhnou, ozdobí podle svých představ, přestaví pokaždé, když chtějí, a tak stále dokola. Sady LEGO® DOTS nejsou omezeny žádnými pravidly, komponenty LEGO pomůžou dětem uskutečnit všechny jejich nápady. Všichni malí milovníci kreativní zábavy se tak mohou pouštět do tvoření kdekoli a kdykoliv.
Náramky přicházejí v pěti různých barvách a tématech, takže děti najdou ty, které nejlépe doplní jejich osobnost i oblíbené oblečení. Součástí každého balení je sada unikátních
tematických zdobítek. Pro ještě více tvoření je k dispozici i speciální sada se 109 barevnými komponenty, která umožňuje nekonečné možnosti.

Řadu LEGO® DOTS doplňují nezbytnosti každého dětského pokojíčku – ananasový boxík na tužky, stojánek na fotografie se zvířátky a duhový stojan na šperky. Všichni malí designéři si tak mohou podle vlastní fantazie ozdobit i každodenní příslušenství. Produkty z řady LEGO® DOTS seženete v hračkářstvích a na e-shopech.