Lučina – pro lahodný zážitek z jídla

Smetanově jemný, čerstvý sýr s typickou tvarohovou svěžestí Lučiny. Taková je Lučina Smetanová, jejíž čistou chuť, 100% zrozenou z přírody, si zamilujete. Využijete ji nejen ve studené kuchyni, ale také při vaření nebo pečení.

Jemná chuť Lučiny Smetanové pozvedne obyčejný recept na obzvláště lahodný zážitek z jídla. Její krémovostí vylepšíte nejen rajčatovou polévku, ale i míchaná vajíčka nebo malinový cheesecake. Báječně se hodí také k zapékání, třeba do slaných palačinek.
Oblíbená Lučina Smetanová prošla tento podzim redesignem, který se zaměřuje zejména na komunikaci způsobu jejího hlavního využití – tedy pečení a vaření. Při té příležitosti vzniklo hned několik receptů s touto smetanově jemnou pochoutkou, která má čisté složení a přináší tak na váš talíř jen to nejlepší z přírody. Její krémovost pozvedne klasickou tomatovou polévku nebo štědrovečerní bramborový salát na lahodný zážitek z jídla plný smetanové chuti. Všechny recepty najdete na webu mojelucina.cz/recepty nebo v průběhu listopadu na sociálních sítích Lučiny. Krémovost tohoto českého výrobku využil i Zdeněk Pohlreich ve své nové kuchařce Super jednoduše, kde s Lučinou Smetanovou připravil zapékané palačinky se špenátem.