Myslíte už na dovolenou?

A jak se budete stravovat? Velká část cestovatelů, především těch, co nespoléhají na komfort cestovní kanceláře a jedou individuálně, si stále vozí jídlo s sebou. EXPRES MENU jim nabízí kvalitní alternativu, pokud chtějí kromě peněz ušetřit i čas – pokrmy konzervované patentovanou metodou CTP.

Ačkoli doba balení řízků na dovolenou dávno pominula, najde se stále mnoho důvodů, proč si s sebou na dovolenou vzít jídlo. „Naše jídlo je vhodné pro všechny, kteří se chtějí kvalitně stravovat, i když nemají čas nebo možnost si uvařit. Naše pokrmy jsou připravované dle rodinných receptů speciální technologií konzervace, díky níž vydrží až tři roky při pokojové teplotě, krátkodobě dokonce vyšší, třeba právě během cesty na dovolenou. Naše jídla ocení jak rodiny s dětmi, tak třeba individuální cestovatelé, kteří potřebují vyváženou stravu pro svoje výkony,“ vysvětluje marketingový ředitel EXPRES MENU Adam Sogel, v jakých situacích nejčastěji zákazníci sáhnou po těchto jídlech.
Stravování na dovolené je mnohdy problematické, protože máme nepravidelný režim a místní dobroty nás lákají k přejídání. Pokud nechceme pravidelně chodit do místních restaurací ani trávit čas v kuchyni, není mnoho jiných možností, jak si zajistit teplé jídlo. Prezident Aliance výživových poradců Ivan Mach zdůrazňuje pravidelnost stravovacích návyků: „Dá se říct, že neplatí žádná obecná doporučení, protože každý jsme jiný a věnujeme se jiným fyzickým aktivitám. V běžném režimu jezte, když cítíte potřebu jíst a máte hlad, hlad ovšem dlouho nezadržujte. Vytvořte si vlastní řád, abyste jedli vždy přibližně ve stejnou dobu, a to dodržujte i během dovolené. Vyvarujete se tak nepříjemným zažívacím potížím či přibírání na váze.“

Více o EXPRES MENU se dozvíte na www.expresmenu.cz