V nejromantičtější části roku opět Národní týden manželství

Patnáctý ročník Národního týdne manželství (NTM) se koná v České republice opět ve valentýnském týdnu od 8. do 14. 2. 2021, proběhne i přes současná vydaná omezení.

V rámci Národního týdne manželství se budou konat desítky online akcí a webinářů pro manželské páry. Oficiální program začal dnes a NTM postupně nabídne webináře nebo videa na témata Prázdné hnízdo a vztah s dospělými dětmi, Mé dítě je originál, O rozvodech v covidové době, Dospívání bez obav nebo Emoce v manželství. Seznam dalších aktivit pořádaných v rámci NTM je možné nalézt na webu www.tydenmanzelstvi.cz.

Záštitu nad letošním ročníkem převzal senátor David Smoljak.
„Epidemie zastavila v naší zemi mnoho věcí. Pro mnoho manželství ale paradoxně přinesla mnohem intenzivnější čas spolu. Někteří čas navíc uvítali, pro jiné přinesl více stresu, prohloubení problémů nebo dokonce rozchod. Právě proto, že žijeme v náročné době, je dobré přemýšlet, jak své manželství chránit. Navíc jsme mnohem více i se svými dětmi a řešíme, jak si v tom kolotoči online školy a práce najít čas na sebe. I proto jsme letos zvolili téma NTM – O manželství a dětech,“ řekl k letošnímu ročníku Peter Adame, koordinátor NTM.

Více informací o kampani a akcích je možné nalézt na stránkách www.tydenmanzelstvi.cz a www.facebook.com/tydenmanzelstvi.