Oblíbené karamelizované sušenky Lotus Biscoff nyní i ve zmrzlině!

Tajemství oblíbených sušenek Lotus Biscoff spočívá v jejich jedinečné karamelizované chuti, křupavosti a originálním tvaru. Ne náhodou se tak staly součástí mnoha chutných receptů a také rituálů, kdy si sušenku vychutnáte se šálkem dobré kávy nebo čaje. Nyní přichází značka Lotus Biscoff s novinkou ve formě zmrzliny!

Zmrzlina se těší velké oblibě u všech věkových kategorií. Ať už se jí odměníte po náročném dni, nebo si ji vychutnáte společně po rodinném obědě. Výrobce tradičních karamelizovaných sušenek, vám toto chutné potěšení v podobě zmrzlin přináší právě teď.
Lotus Biscoff na dřívku
Smetanová zmrzlina na dřívku obohacená o kousky karamelizovaných sušenek je obalena v polevě z pomazánky Lotus Biscoff a navíc ještě máčena v belgické mléčné čokoládě s kousky sušenek. Kombinace jemné smetany, sušenek Lotus Biscoff a kvalitní čokolády chutná vážně skvěle!
Lotus Biscoff Original
Smetanová zmrzlina s pomazánkou Lotus Biscoff, kousky karamelizovaných sušenek a křupavým posypem je pro opravdové milovníky tradičních karamelizovaných sušenek Lotus Biscoff. O obsah praktického kelímku se můžete rozdělit anebo si zmrzlinu schovat v mrazáku na později.
Lotus Biscoff slaný karamel
Netradiční příchuť slaného karamelu už si své věrné fanoušky našla. Zmrzlina s kousky sušenek Lotus Biscoff přelitá polevou s příchutí slaného karamelu a posypem z klasických sušenek Lotus Biscoff je ideální volbou pro vyznavače zajímavých kombinací. Pořádná dávka karamelu ve smetanové zmrzlině je chuťovou senzací.
Lotus Biscoff s kousky belgické čokolády
Čokoláda nikdy neomrzí, stejně jako křupavé karamelizované sušenky Lotus Biscoff. Jejich spojení v sametové chuti zmrzliny je jednoduše neodolatelné! Kousky karamelizovaných sušenek Lotus Biscoff s polevou a posypem z těchto sušenek zde doplňují kousky belgické čokolády. To je ta pravá kombinace pro opravdové milovníky mlsání.
Pochutnejte si i na originálních karamelových sušenkách Lotus Biscoff, kterými můžete své domácí zmrzlinové potěšení skvěle doplnit. Zakoupíte je v maloobchodní síti. Více na www.lotusbakeries.cz.