Pastelové barvy patří k „must have“ jarní sezóny! Které jsou vaše oblíbené?

Vykročte z davu nevýrazných šedých myšek a vsaďte na něžnou ženskou módu, která příjemně rozjasní váš vzhled. Nechte se zlákat sladkými tóny pudrově růžové, korálové, blankytně modré, levandulové, mátové či světle žluté…

Máte ráda barvy, ale výrazné syté odstíny pro vás nejsou to pravé ořechové? Jarní pastelky si bezpochyby zamilujete. Pastelový model stylově rozhodně oživí vaši garderobu. Přitom ale nechcete působit příliš přeslazeně? Oblečte si pouze jeden barevný kousek a zkombinujte ho se světlými neutrálními barvami, například s bílou, smetanovou, krémovou, béžovou či světle šedou. Případně vsaďte na doplňky v pastelových barvách, které projasní jakýkoliv jarní look.
Patříte naopak k ženám, které rády poutají pozornost svým vzhledem? Tak si troufněte na pastelový outfit tón v tónu. Osvěžte ho atraktivním kontrastem materiálů. Nesmírně stylová je i kombinace různých pastelových barev. Citronově žlutá halenka, růžové kalhoty a zelenkavé lodičky? Najděte souhru tónů, které vám sluší nejvíce!
Pastelové kousky najdete například v aktuálních kolekcích značek Cellbes, Esprit, Deichmann či F&F.