Unikátní novinka: Payot Blue Techni Liss

Naše životní tempo je závratné. Čas trávíme před obrazovkou, trpíme nedostatkem přirozeného světla, nedostatkem spánku, stále se kvůli něčemu stresujeme… Nebylo by divu, kdyby se to neodrazilo i na naši pleti. Laboratoře Payot zažívají v této době velkou premiéru řady Blue Techni Liss, která je zaměřená na boj proti škodlivému modrému světlu a proti předčasnému stárnutí pleti.

Blue Techni Liss – Chrono-aktivní vyzhlazující péče s účinky proti modrému světlu s extrakty z drnku obecného

Čas trávený před obrazovkou, nedostatek přirozeného světla, nedostatek spánku, naše denní aktivita, která je často v nesouladu s našimi vnitřními biologickými hodinami – to vše zanechává zjevné stopy i na naší pleti. Trápí nás vrásky, dehydratace a mdlá pleť jakoby bez života.
Řada péče o pleť BLUE TECHNI LISS od Payot bojuje proti účinkům rozhozeného biorytmu pokožky a zmírňuje dopad modrého světla na pokožku. Nechává její buňky důkladněji regenerovat. Během dne pleť potřebuje ochranu, během noci pak regenerovat a o víkendu je čas pro omlazení.
Kompaktní receptura této nové řady vychází z kombinace bylinného dědictví laboratoří Payot a vědeckého výzkumu, přičemž sílu získává z extraktů drmku obecného a jablečníku. To vše pro vyvážení poruch metabolismu pleti a pro její ochranu před modrým světlem z obrazovek. Kombinace dvou kyselin hyaluronových (zesítěná a s vysokou molekulární hmotností) vyhlazuje povrch pleti a načechrává ji zevnitř.

Na den:

BLUE TECHNI LISS CONCENTRÉ CHRONO-AKTIVNÍ VYHLAZUJÍCÍ SÉRUM
Bojuje proti rozhozenému biorytmu pleti. Přináší každodenní posílení s vysokou koncentrací tří zdrojů kyseliny hyaluronové pro viditelné vyhlazení a vyplnění vrásek.
Svěží a tající gel s lehce růžovou texturou se okamžitě vstřebává pro rychlý vyhlazující efekt!

BLUE TECHNI LISS JOUR CHRONO-VYHLAZUJÍCÍ DENNÍ KRÉM
Tato tající chrono-aktivní péče pomáhá každý den bojovat proti vnějším škodlivým vlivům. Pleť je chráněna před efekty modrého světla, zatímco vrásky a jemné linky jsou vyhlazeny.
Přitom ibiškové oligopeptidy potlačují pohyby svalů, které jsou zodpovědné za vznik mimických vrásek. Je vidět okamžitý efekt relaxace pleti.

BLUE TECHNI LISS REGARD CHRONO-VYHLAZUJÍCÍ OÈNÍ GEL
Chrání delikátní okolí očních kontur před škodlivými účinky modrého světla, zatímco vyhlazuje jemné linky a vrásky kolem očí.

Na noc:

NOC BLUE TECHNI LISS NUIT MODRÝ CHRONO-REGENERAÈNÍ BALZÁM Zapomeňte na známky únavy po neklidné noci a nedostatku spánku. Tento balzám uvolňuje svou regenerační sílu během noci pro oživení kontur a odpočinutou pleť. Tmavě modrá gelová textura se při kontaktu s pokožkou přemění v olej pro neuvěřitelně příjemný pocit a noc plnou odpočinku.

Na víkend:

VÍKEND BLUE TECHNI LISS WEEK-END CHRONO-OBNOVUJÍCÍ PLÁTKOVÁ MASKA
Tato plátková maska o víkendu vyhlazuje vrásky a obnovuje texturu pleti, aby vám zaručila příjemný vstup do nového týdne. Její balení, vhodné i pro cestování a 15 minut působení zaručuje, že si na ní rozhodně najdete čas! Každý plátek masky je vyroben ze 100% přírodní a recyklovatelné látky.