Podmanivá LIU JO MILANO

Nová dámská vůně LIU JO MILANO představuje poctu italské kreativitě a unikátnímu stylu, který si našel oblibu napříč všemi kontinenty…

Stejná jako nejtřpytivější hvězda na nočním nebi je i žena Liu Jo Milano.
Liu Jo je samotnou kvintesencí pojmu “Made in Italy”, což dokazuje i svým nejnovějším počinem – vůní Liu Jo Milano přímo vycházející ze slavného milánského módního stylu.
Svůdná a komplexní kompozice obsahuje tři klíčové ingredience – jiskřivou mandarinku, dřevitý lískový oříšek a hřejivý vetiver. V úvodu se otevírá svěžím akrodem citrusů složeným ze šťavnatých mandarinek a pomerančů, které tvoří hlavu vůně a zároveň jsou i poctou žhavé svůdnosti Liu Jo ženy. Krémově oříšková nóta spolu s opojnou vůní pomerančových květů vytváří nadčasově smyslné, květinové srdce. Hřejivý závěr je složen z vanilky a fazolek tonka, které doplňují vetiver a ušlechtilé pačuli.
Liu Jo Milano je dílem Maïe Lernout, která je vyznavačkou ryze přírodních materiálů a elegantně moderního stylu. Svou novou vůní Lernout úspěšně oslavila uhrančivý půvab a sovodomylsnou ženskost. Její Liu Jo Milano je voňavý pozdrav od ženy pro všechny ženy.
K dostání ve Fann parfumeriích.