Pribináček přináší karamelové novinky pro děti i dospělé

S Pribináčkem léto prázdninami nekončí. Ty největší zážitky s Pribináčkem vás ještě čekají. Ochutnejte zcela novou karamelovou příchuť Pribináčka. Pro velké mlsouny navíc Pribináček vykouzlil i Mixíka, kde se pojí nová karamelová příchuť s vaší oblíbenou příchutí vanilky. S novým Pribináčkem zažijete spoustu chutných zážitků, ať už si ho dáte jen tak anebo si z něj vykouzlíte dobroty, které budou bavit děti i dospělé.

Sladká odměna pro každého
Léto patří hrám a svěžím pochoutkám. Konec prázdnin nemusí nutně znamenat i konec prázdninového dovádění. Naopak! Prodlužte si léto s vynikajícími dezerty, které připravíte během chvíle. Pribináček přináší chutnou inspiraci, která vám pomůže návrat do školních lavic zvládnout snadněji. Užijte si společné chvíle s dětmi a vyrobte si doma takové dezerty, které vůbec nejsou časově náročné. Zbude tak dost času i na domácí úkoly, navíc se sladkou odměnou nejen pro děti, ale i starostlivé rodiče.

Vafle s Pribináčkem Mixík karamel-vanilka
příprava: 30 minut + chlazení 30 minut

Přísady na 4 porce: 40 g změklého másla; 220 g polohrubé mouky; 1 prášek do pečiva; 1 lžíce třtinového cukru; špetka soli; 300 ml mléka; 2 vejce; olej na potření vaflovače; 4 kelímky (125 g) Pribináčka Mixík karamel-vanilka; ovoce (banán, borůvky, maliny)

Postup: Máslo rozpusťte a nechte trošku vychladnout. Odvažte si mouku, přidejte k ní prášek do pečiva, cukr a špetku soli.
Vyšlehejte máslo s mlékem a vejcem. Přidejte suché ingredience a prošlehejte. Těsto nechte v chladu minimálně 30 minut odležet.
Poté rozpalte vaflovač, potřete ho troškou oleje, nalijte těsto, uzavřete a pečte, dokud nebudou vafle dozlatova upečené.
Vyndejte, nakrojte ze 4 vaflí kolečka, ty ještě zespoda nařízněte. Ze zbývajících čtyř vaflí vykrojte trojúhelníky, tvar kornoutku. Přendejte na talíře. Na kulaté vafle rozdělte karamelové Pribináčky a ozdobte je ovocem.

Další tipy na hravé recepty od Pribináčka:

  • Potřete dětské piškoty svým oblíbeným džemem a spojte. Piškoty vyskládejte do skleněných pohárů. Přelijte Pribináčkem Mixík karamel-vanilka a ozdobte šlehačkou a ovocem.
  • Upečte si své oblíbené sušenky. Spojte je novou příchutí Pribináček Karamel nebo Pribináček Mixík karamel-vanilka a přelijte čokoládou. V mžiku si tak vykouzlíte lahodné sušenkové sendviče.

Více informací na www.pribinacek.cz.