Příslušenství k notebooku? Nemusí být značkové a drahé

Mnoho majitelů drahých notebooků někdy stálo před volbou, jestli si pořídit drahé a originální příslušenství od stejné značky, od které mají notebook, nebo sáhnout po levnější a stejně funkční variantě. Značka Trust dodává příslušenství typizované pro jednotlivé značky za zlomek ceny originálu, a někdy i s lepšími parametry.

TRUST DALYX 7 v 1 USB-C DOCK
Adaptér DALYX 7 v 1 disponuje portem HDMI pro připojení monitoru s rozlišením až 4K, portem GLAN, čtečkami paměťových karet SD a microSD, dvěma porty USB 3.2 Gen 1 typ A s přenosovou rychlostí 5 Gbps pro připojení periferií a jedním portem USB-C PD pro rychlé nabíjení. Tělo USB hubu je vyrobeno z kvalitní slitiny hliníku, která je zárukou vysoké odolnosti a nízké hmotnosti.
(Doporučená maloobchodní cena 1 599 Kč)

Zajímavá je i bezdrátová klávesnice s myší
TRUST TECLA-2

Bezdrátový set klávesnice a optické myši s rozlišením 1600 dpi je vhodný pro každodenní používání doma nebo v kanceláři. Klávesnice je odolná proti postříkání, stisk kláves je velmi tichý, má jedenáct multimediálních tlačítek, protiskluzovou opěrku a CZ/SK rozvržení kláves. Myš má ergonomické provedení a je vhodná pro praváky i leváky. Má nastavitelné rozlišení až 1600 dpi, 5 tlačítek a roller, rozhraní USB.
Set se připojuje k počítači typu Windows, Mac OS či Chrome OS pomocí USB donglu a je napájen čtyřmi AAA bateriemi (2 v myši a 2 v klávesnici).
(Doporučená maloobchodní cena 799 Kč.)