Profesionální pomocníci nejen pro vánoční přípravy

Dokonale uhnětená těsta, perfektně vyšlehané krémy i bleskově nakrájená zelenina na pravidelné kostičky… Ušetřete si čas i práci, užijte si vaření a pečení a vychutnejte si perfektní výsledky s výkonným kuchyňskými pomocníky značky Bosch. Díky svému elegantnímu designu se navíc stanou stylovým doplňkem vaší kuchyně.

Multifunkční kuchyňský robot CreationLine
Robot Bosch MUM58M59 s motorem o výkonu 1000 W snadno zpracuje i velké množství surovin. Zvládne připravit těsto z až 1 kg mouky a dalších přísad. Objemná nerezová mísa (3,9 litru) a 3D planetární míchání s jedinečným pohybem ve třech směrech zároveň zaručují perfektní promísení až 2,7 kg piškotového těsta nebo 1,9 kg kynutého těsta.
Inovativní systém EasyArmLift se zapíná stiskem tlačítka a pomáhá při zvedání multifunkčního ramene, což usnadňuje a urychluje plnění mísy i výměnu nástrojů na zpracovávání těsta. Uvítáte určitě i automatickou parkovací pozici. Multifunkční rameno má tři stupně pohonu v rozdílných polohách.
Využití robota je velice variabilní. Příslušenství obsahuje profesionální cukrářskou sadu (míchací metla se silikonovým okrajem, šlehací metla celokovová s nastavitelnou výškou, hnětací hák s ochranou převodovky), dále průběhový krouhač s kotouči na krouhání, strouhání a krájení, mixér, masomlýnek nebo lis na citrusy.

Flexibilní a všestranný tyčový mixér MaxoMixx
Vysokovýkonný tyčový mixér MS8CM61X1 má tichý motor s příkonem až 1000 wattů. Umožňuje perfektní mixování a sekání i těch nejtvrdších ingrediencí. Otáčky lze nastavit ve dvanácti rychlostech. Ať už připravujete majonézu, dětské pokrmy nebo polévky, sekáte, melete nebo mixujete, vždy najdete optimální rychlost pro dokonalou konzistenci surovin. Tělo mixéru je vyrobené z vysoce kvalitní nerezové oceli, ergonomicky tvarovaná rukojeť s měkčeným protiskluzovým povrchem SoftTouch příjemně padne do ruky a mixér se velmi snadno ovládá.
Nůž QuattroBlade Pro z nerezavějící oceli se postará o dokonalé mixování surovin, rychlé a jednoduché krájení zeleniny nebo důkladné promíchání omáček, polévek či koktejlů. Užitečná technologie zabraňuje přisávání tyčového mixéru ke dnu nádoby a zaručuje tak perfektní výsledky.
Tento inovativní tyčový mixér nabízí různé nástavce pro sekání, krájení, strouhání a hnětení. Nádoba s užitným objemem 1,25 l je spolu s hnětacím nástavcem ideální pro přípravu lehkých těst. S nástavcem Kubixx na krájení pravidelných kostiček o velikosti 9 mm z ovoce či zeleniny během chvilky připravíte například základ pro bramborový salát. Praktický sekáček velikosti L s užitným objemem 500 ml naseká bylinky, oříšky, cibuli, maso nebo sýr. K dispozici je i víčko, potraviny tedy jednoduše uskladníte v chladničce. Také průhledná mixovací nádoba o objemu 600 ml s měrkou má víčko pro uskladnění v chladničce. Součástí spotřebiče je dále metla pro šlehání bílků, smetany, palačinkového těsta či krémových dezertů. Žádný z plastů, které se dostanou do kontaktu s jídlem, neobsahuje BPA. Mixovací noha a příslušenství (kromě pohonu sekáčku, kostičkovače a metličky) lze mýt v myčce nádobí.