Profimed přichází s produkty pro maminky a miminka

To, že kvalitní zubní péči dostanete koupit v síti Profimed, to určitě víte.
Od 15. ledna však v pražské nákupní galerii Westfield Chodov uvedli i koncept Profimed Baby.

Na rozmanitý sortiment, kde nechybí péče o dětské zoubky, zdravotnické pomůcky, anglická bio kosmetika či edukativní hračky, se přišla podívat i čerstvá dvojnásobná maminka Andrea Kerestešová Růžičková, Petra Svoboda se synem Edíkem, herečka Vlastina Svátková nebo Nikol Moravcová.
Právě Nikol útulný obchůdek nemohla po dlouhou dobu opustit. „Jsem nadšená, jaký je tady výběr! Čekala jsem, že tu najdu převážně produkty na dětské zoubky, teď si ale odnáším hmatové knížky, sluneční brýle Babiators a Prsťáček s gelem na čištění prvních zoubků.
Nové produkty, inovátorské přístupy, vyvíjející se moderní trendy – to vše přináší Profimed Baby nově i pro ty nejmenší. Primárním zákazníkem je rodič, jemuž se obchodní síť stává spolehlivým partnerem nejen v oblasti péče o chrup. V nabídce baby sortimentu najde speciální zdravotní pomůcky Fridababy pomáhající v případě dětských trampot jako je novorozenecká kolika nebo ucpaný nos, dvě anglické kosmetické značky pro děti a dospělé trpící dermatitidou, Montessori hračky či hmatové knížky, ikonické sluneční brýle Babiators a plno dalších praktických výrobků, které usnadňují rodičovství.
Andrea Kerestešová Růžičková porodila poslední den loňského roku svého druhého syna, přesto svůj malý poklad na chvíli svěřila do péče tatínkovi a vydala se na Chodov, aby se podívala na sortiment nového obchodu.
„Jsem moc ráda, že takový obchůdek je. Snažím se používat kvalitní dětskou bio kosmetiku a samozřejmě, když vybírám hračky, chci, aby děti rozvíjely, takže se mi tady moc líbí a určitě neodejdu s prázdnou.“
Filozofie Profimedu je stále stejná – hlavní důraz je i v případě nového baby butiku kladen na poradenství a na kvalitu nabízených produktů, která je pečlivě konzultována s pediatry.