Sluchátka do ucha nebo do kapsy – Duet XP

Oblíbená hudba, audioknihy, podcasty, Spotify, iTunes či klasické rádio, to vše lze poslouchat na každém kroku. Mnoho lidí hledá univerzální řešení k poslechu, aby měli svá sluchátka vždy po ruce v kompaktním provedení, a to i během sportování. Máme pro vás řešení!

Novinkou v plně bezdrátovém provedení, tzv. True Wireless jsou sluchátka Duet XP, které navazují na předchozí modely. Zpracováním jsou Duet XP bezdrátová sluchátka s mikrofonem, která jsou moderním tvarem přizpůsobená tak, aby držela v ušním boltci. Každé sluchátko pohání akumulátor s kapacitou 60 mAh a ke sluchátkům je v sadě ochranné nabíjecí pouzdro s vestavěnou dobíjitelnou baterií o kapacitě 2 200 mAh. Pouzdro lze i s vloženými sluchátky nabíjet skrze USB-A či Micro-USB kabel. Ochranné pouzdro má kapacitu na dvanáct dobíjecích cyklů, při čemž na jedno nabití vydrží sluchátka hrát necelé čtyři hodiny. V celkovém součtu jednotlivých čtyřhodinových seancí lze od plného nabití sluchátek i pouzdra poslouchat oblíbenou hudbu k úplnému vybití obou kapacit po dobu až 45 hodin.
Bezdrátová sluchátka Duet XP nabízejí vysoce kvalitní zvuk s technologií AAC, potlačení šumu při telefonátech (díky použití mikrofonu), stereo handsfree a voděodolnost standardu IPX5. Sluchátka jsou tak vhodná i k běhání v deštivém počasí. Měniče mají průměr 6 mm s frekvenčním rozsahem od 20 do 20 000 Hz, impedancí 16 Ohm a citlivostí 90 dB.
Díky softwarovým vylepšením si sluchátka polepšila a disponují Bluetooth 5.0, jež nabízí mnoho vychytávek. Mezi ně patří například možnost sledování stavu baterie na smartphonech či tabletech. Bluetooth 5.0 je také energeticky úspornější a napomohl tak k prodloužení celkové výdrže nového modelu. Díky funkci multiport connection support pak je možné sluchátka připojit k vícero zařízením pro snazší přístup. Pro opravdové fanoušky moderních technologií je určena funkce hlasového asistenta, díky níž je možné používat hlasové povely pro Siri, Google Asistent atp.
Poslední třešničkou na dortu pak je nabíjecí funkce ochranného pouzdra, které v největší nouzi můžeme použít jako powerbanku pro náš chytrý telefon.
V balení jsou tři různé velikosti gumových špuntů do uší pro zajištění maximálního komfortu.