Baby Dove Derma Care pro děti se sklonem k ekzémům

Kůže dětí je v prvních měsících jejich života velmi citlivá a je potřeba o ni náležitě pečovat. Nová řada Baby Dove Derma Care byla vyvinuta odborníky z oblasti dermatologie a pediatrie pro péči o pokožku dětí se sklonem k ekzémům.
(Soutěž byla ukončena.)

Baby Dove Derma Care mycí gel a Baby Dove Derma Care hydratační krém získaly certifikát, který zaručuje vhodnost přípravků pro pokožku se sklonem k ekzémům. Produkty nové řady, s obsahem unikátního výtažku z ovesných vloček, poskytují okamžitou úlevu pro suchou pokožku dítěte a zároveň zabraňují dalšímu vysoušení. Celá řada je hypoalergenní a není testovaná na zvířatech. Produkty zahrnují i prebiotické složky pro podporu a udržení přirozeného mikrobiomu a hydratace kůže.

Baby Dove Derma Care prebiotický mycí gel pro tělo i vlásky je bez parfemace, neobsahuje sulfáty, barviva a je ideální pro denní užívání. Díky šetrnému složení poskytuje velmi jemnou péči o pokožku dítěte a napomáhá udržet její přirozenou vlhkost a zabraňuje dalšímu vysoušení.
Baby Dove Derma Care prebiotický hydratační krém zanechává pokožku hydratovanou až 24 hodin, díky patentované technologií napomáhá pokožce obnovovat její přirozenou bariéru a zvlhčuje ji zevnitř, čímž přispívá k posílení jemné pokožky vašeho miminka.
Produkty jsou vhodné pro užívání již od prvních dnů života vašeho miminka a nyní si můžete o ně zasoutěžit!

 

Soutěžní otázka:

Jakou speciální složku obsahují nové dětské produkty Dove?

Zodpovíte-li správně naši soutěžní otázku, tři z vás získají tyto produkty. Správné odpovědi posílejte na adresu soutez@rodice.com do 25. 8. 2020.