Baby Dove pro klidný spánek

Nové produkty Baby Dove Calming Nights s vůní heřmánku pro spokojené dítě i maminku

Zajistit klidný spánek v nejranějším období života dítěte je jedním z nejtěžších úkolů novopečených maminek. Značka Dove přichází s novou šetrnou řadou Baby Dove, aby pomohla v každodenní péči o nejmenší. Maminky mohou svému miminku dopřát tu nejšetrnější péči o pokožku díky tělovému mléku a mycímu gelu na tělo i vlásky Baby Dove Calming Nights s vůní heřmánku.
Oba nové produkty Baby Dove Calming Nights prošly dermatologickými a oftalmologickými testy pod dohledem pediatrů. Neobsahují žádná barviva a sulfáty. Vůně heřmánku má zklidňující účinky a bohatá pěna mycího gelu zanechává citlivou kůži dítěte čistou a voňavou. Šetrné složení nových produktů vyživí pokožku a zároveň ji pomáhá udržovat hydratovanou a vláčnou po celou noc.
S Dove Calming Nights se každé koupání nejmenších promění v příjemný společně strávený rituál. Koupel před spaním za použití mycího gelu miminko uvolní a následná masáž tělovým mlékem s jemnou vůní heřmánku uklidní jeho smysly a připraví ho na nerušený spánek.

Soutěžní otázka:
Jakou bylinku obsahuje nová řada Baby Dove?
a/ levandule
b/ heřmánek
c/ hřebíček

Správné odpovědi posílejte na adresu soutez@rodice.com do 15. 11. 2019. Vylosujeme tři výherce produktů Baby Dove Calming Nights.