Bylinkový balíček „první pomoci” pro rodiče a děti

Bylinkovou krabičku „první pomoci” Herba•Roja jsme pro vás s láskou připravili na naší rodinné farmě pod horou Blaník. Pojďte si o ni zahrát! Naše produkty z BIO bylinek využije celá rodina od dětí až po rodiče či prarodiče.
(Soutěž byla ukončena.)

Na vlastních políčkách pod Blaníkem ve Středočeském kraji pěstujeme již několik let byliny v BIO režimu. Z nich pak vyrábíme produkty jako třeba ty, které v bylinkovém balíčku najdete.

Levandulová mast ze sádla je výborným pomocníkem při boji se ztvrdlou kůží, podporuje hojení, léčbu ekzémů a lupenky. Květovou vodu, kterou jsme vydestilovali z naší BIO meduňky, můžete použít v kosmetice nebo v aromaterapii jako nejvšestrannější hydrolát vůbec. Meduňková voda je také výborná do koupele pro regeneraci a revitalizaci.

V balíčku najdete i náš univerzální bylinkový balzám, který pomůže jak se suchými rty, tak jako první pomoc na malé odřeniny, záděry či jiné bolístky. A v neposlední řadě měsíčkové mýdlo vyrobené z kozího mléka a našich mastí je vhodné na citlivou pokožku a má antioxidační účinky.

Všechny produkty Herba•Roja, mezi kterými najdete masti, krémy, oleje, parfémky, mýdla, čaje a jiné, zpracováváme dle starodávných postupů, tak aby se v nich uchovalo co nejvíce léčivých složek, bez použití chemických a jiných přidaných látek. Zakládáme si na kvalitě našich výrobků a dobré pověsti rodinné značky. Vše je poctivá ruční práce, od setí, pletí, sběru, sušení, maceraci a výrobu.

A jelikož v našem bylinkovém balíčku najdete hned tři produkty, které obsahují levanduli, naše otázka zní:

V kolika produktech na e-shopu Herba•Roja nejdete levanduli?
(Nepočítají se produkty v dárkových balíčcích nebo v setech.)

a/ 24
b/ 55
c/ 38

Správné odpovědi posílejte na adresu soutez@rodice.com do 16. dubna 2023.
Nápovědu najdete na e-shopu Herba•Roja.