Chraňme citlivou pokožku miminek!

Pokožka dětí je velmi citlivá a zaslouží si proto tu nejjemnější a nejšetrnější péči. Dětské prací gely i aviváže
pro miminka a batolata by tedy měly být navrženy s ohledem na specifické potřeby dětské pokožky. Řada Frosch Baby nabízí nejen ekologické a šetrný prací gel a máchadlo, ale také například hygienický čistič na dětské potřeby.

Pokožka dětí je velmi citlivá a zaslouží si proto tu nejjemnější a nejšetrnější péči. Dětské prací gely i aviváže pro miminka a batolata by tedy měly být navrženy s ohledem na specifické potřeby dětské pokožky. Řada Frosch Baby nabízí nejen ekologické a šetrný prací gel a máchadlo, ale také například hygienický čistič na dětské potřeby.

Prací prostředky Frosch mají speciálně vyvinutou recepturu pro potřeby kojenců, dětí a alergiků, takže se můžete spolehnout na to, že jsou maximálně šetrné i k té nejcitlivější pokožce miminek již od narození.
Pro hygienu dětí je pak určeno Frosch EKO Tekuté mýdlo pro děti a Frosch sprchový gel a šampon pro děti s přídavkem panthenolu. Výrobky mají neutrální pH 5,5, jsou hypoalergenní a neobsahují barviva ani vonné oleje. Sprchový gel a šampon obsahuje výtažky z pšeničného proteinu usnadňující rozčesávání dětských vlásků, kterým navíc navrací vitalitu. Jemné složení neštípe v očích při mytí vlásků a je pH neutrální.
Výrobky jsou navíc ekologické jak svým obsahem, tak obaly, které jsou vyrobeny ze 100% recyklátu a jsou opět recyklovatelné. Jejich používáním dopřejete to nejlepší jak svým dětem, tak planetě, a to bez jakéhokoli omezování.

Více informací o produktech Frosch Baby najdete ZDE.

Soutěžní otázka:
Jaký bylinný výtažek obsahuje Frosch Baby Hypoalergenní máchadlo na kojenecké a dětské prádlo?

a/ levanduli
b/ heřmánek

Správné odpovědi posílejte na adresu soutez@rodice.com do 31. července 2024. Vylosujeme tři výherce balíčku obsahujícího pět skvělých výrobků Frosch Baby.