Dárky pro šťastné svátky!

Dokonalý Štědrý večer si každé dítě představuje jinak, i když překvapivě jen zřídkakdy zahrnuje společenské oblečení a sváteční stolování. Pro společné trávení času o letošních svátcích společnost Lego Group přišla s mnoha s novými sadami jak pro děti, tak pro dospělé.
(Soutěž byla ukončena.)

Podle nových zjištění studie LEGO® Play Well Study 2022, kterou vydala společnost LEGO Group, celých 97 % dětí tvrdí, že je hra činí šťastnými, a 92 % rodičů tvrdí, že hraní se svými dětmi je základem jejich vlastního štěstí.

Od zvířátek po rychlá vozidla, od kreativního tvoření po hry a od princezen po nindži – stavebnice LEGO jsou ideálním způsobem, jak si rodiče a děti mohou o letošních prázdninách odpočinout a strávit čas pohromadě. Vánoční stavění je ideální příležitost pro rodiče vypnout každodenní shon a skutečně se ponořit do tepla, radosti a láskyplného času s dětmi. To je ten nejlepší dárek!

NEJHRAVĚJŠÍ ZVÍŘÁTKA SVĚTA U VÁS DOMA

Množství zábavných prvků a detailů zvířátek z celého světa nabízejí sady LEGO® DUPLO®. Nové stavebnice Divoká zvířata vtáhnou děti do hry, ve které batolata i větší děti poznají svět zvířat takřka všech kontinentů – Evropy, Afriky, Asie, Jižní Ameriky či Asie. Právě o LEGO® DUPLO® Divoká zvířata Asie si můžete nyní zasoutěžit, zodpovíte-li správně naši soutěžní otázku.

Soutěžní otázka:
Kolik kostiček obsahuje stavebnice LEGO® DUPLO® Divoká zvířata Asie?

Správné odpovědi posílejte na adresu soutez@rodice.com
do 16. 12. 2022. Vylosujeme tři výherce stavebnice
LEGO® DUPLO® Divoká zvířata Asie.