HERBADENT KIDS: Jen čisté zoubky budou zdravé!

O zoubky dětí se musíme starat od jejich prořezání. Základní pomůckou jsou na začátku různé „prsťáčky“ často ze silikonu či jemného froté. Poté pak následuje správný zubní kartáček…

Značka HERBADENT vyvinula ve spolupráci s českými stomatology a dentálními hygienistkami řadu dětských zubních kartáčků.
Splňují všechny přísné nároky odborníků na preventivní péči o dětské zoubky. Kartáčky KIDS mají ultrajemná, speciálně zkrácená vlákna, kterými pečlivě vyčistíte všechny plošky mléčných zoubků dětí bez podráždění jemných dásní. Navíc jejich madla jsou vyrobená z ekologického materiálu ze zbytků rostlin rýže! Vybírat můžete společně s dětmi z palety pěti pestrých barev a kartáček lze označit a pro více dětí rozlišit barevným knoflíčkem z recyklovaného plastu.
Péči o dětské zuby a dásně můžete doplnit i bylinnou zubní pastou od Zoubkové víly HERBADENT KIDS (vhodné do osmi let). Je vyrobena z bylin, bez chemických pěnidel, a proto je vhodná pro citlivá dětská ústa. Zubní pasta HERBADENT JUNIOR je pak vhodná pro děti od šesti let. Nezapomeňte, že čištění a dočišťování dětských zoubků až do věku deseti let je odpovědností rodiče!

Soutěžní otázka:

Kolik léčivých bylin je součástí produktů HERBADENT pro prevenci zdravé dutiny ústní? Vyjmenujte je!

Odpovíte-li správně na naši soutěžní otázku, pět z vás bude mít možnost vyzkoušet produkty určené pro děti od značky HERBADENT, tradičního českého výrobce bylinných přípravků pro vaše ústa. V sortimentu společnosti najdete i sladová medicinální vína či bylinné sirupy Dr. Svatek, bylinnou dezinfekci Virumstop, bylinné přísady do koupelí HERBASPA či Správné zubní kartáčky. Odpovědi posílejte na adresu soutez@rodice.com do 5. 12. 2021.

www.herbadent.cz