Hledáte roušky, které spolehlivě ochrání vaše zdraví?

Soutěžte o roušky z Trioly, které mají speciální filtr se záchytem 99,9% virů!

Roušky budeme pravděpodobně nosit ještě dalších pár týdnů, ne-li měsíců. Skvělá zpráva je, že rouška z Trioly s účinným filtrem Nano Med Clean, má podle certifikátu Nelson Labs v USA nejen záchyt virů vyšší než 99,9%, ale také velmi vysokou prodyšnost: 200l/m2/s (dvě stě litrů vzduchu na metr čtvereční za sekundu). To bude pro nadcházející teplé počasí velmi důležité. Přinese komfort venku v letních teplotách a navíc bílá barva roušky odrazí sluneční paprsky. Účinný a prodyšný filtr si v podobě tenké textilie s nanovlákennou strukturou, můžete vložit do své látkové roušky. Ochrání vás po celý den. Roušku a filtry si můžete od prvního květnového týdne objednat na eshopu www.triola.cz.

Za vším hledej ženu
Autorkou unikátního a účinného materiálu AntiMicrobe Web R je žena, technoložka Marcela Munzarová. Na svém kontě má spoluautorství desítky patentů a užitných vzorů. S nanotechnologiemi a průmyslovým využitím nanovláken se prakticky zabývá patnáct let. Vývoj materiálu AntiMicrobe Web R (s obdchodním názvem Nano Med Clean) jí zabral více než rok. Paradoxně uvádí: „Celý tento projekt jsem začala před více než 18 měsíci. Původním záměrem firmy Nano Medical byla výroba zdravotnických prostředků. Kdo mohl před půl rokem tušit, co se stane!“
Je nasnadě, že materiál s tak vysokou účinností nevznikne za den! Ke všemu jsou nutné dlouhodobě probíhající testy, potvrzení, certifikace kreditních laboratoří. Až při celosvětovém nedostatku ochranných prostředků se Triola spojila s Nano Medical a rozšířila původní záměr o výrobu materiálu pro zdravotnické masky. Výsledkem je rouška s filtrem Nano Med Clean, který svého uživatele spolehlivě ochrání a je při nošení komfortní, nezanechává ani po delším nošení otlaky na tváři či kožní reakce.

Jak se ideálně ochránit?
Pečlivě si omyjte ruce a filtr Nano Med Clean vložte do kapsy své bavlněné roušky. Roušku si nasaďte, v průběhu nošení na roušku nesahejte, ani si neutírejte oči. Rouška vás ochrání kolem dvanácti hodin. Po užití vyjměte z roušky filtr a vyhoďte do odpadků, roušku vyperte a vyvařte.

Soutěžní otázka:
Jakou má filtr Nano med Clean prodyšnost?

A/ 2 litry vzduchu na metr čtvereční za sekundu
B/ 200 litrů vzduchu na metr čtvereční za sekundu

Správné odpovědi posílejte na adresu soutez@rodice.com do 25. 5. 2020. Tři z vás obdrží sadu roušky a nanofiltrů!