Kouzelná zima s Haribo

Máte doma milovníky želatinových bonbonů? Soutěžte s námi a užijte si zimu plnou zábavy se speciální zimní a vánoční edicí od společnosti Haribo, která potěší nejen malé, ale i dospělé.

Zima je opět tu a s ní i nejoblíbenější svátky roku. Užijte si kouzelné zimní období a nezapomeňte si jej trošku osladit, protože společnost Haribo přichází s limitovanou edicí Haribo Winterhelden. V balíčku se můžete těšit na bonbony ve tvaru soba, tučňáka, sovy, veverky a ledního medvěda. S touto zimní partou si užijete spoustu zábavy a pochutnáte si na ovocných příchutích jahoda, malina, borůvka, pomeranč, citron a ananas.
Užijte si Advent se svými nejbližšími a oblíbenými zlatými medvídky ve svátečním kabátku. Výherní balíček obsahuje totiž také Haribo zlatou hvězdu, která v sobě ukrývá mini balení klasických a tolik oblíbených zlatých medvídků Goldbären, jejich měkčí verzi Goldbären Saft i kyselé Goldbären Saur.
Soutěžte s námi a vyhrajte speciální sladké balíčky od společnosti Haribo. Nápovědu naleznete na www.haribo.cz. Krásnou zimu i vánoční svátky vám přeje vaše Haribo.

Soutěžní otázka:
Jak se jmenoval zakladatel společnosti Haribo?
1. Hagrid Riegel
2. Hans Riegel
3. Harald Riegel

Správné odpovědi posílejte na adresu soutez@rodice.com do 29. 11. 2019. Vylosujeme tři výherce balíčků Haribo!