Nové dětské pomazánky Hamánek s vynikající chutí i konzistencí

(Soutěž byla ukončena.)
Uteklo to jako voda a z vašeho novorozence je batole. Spolu s jeho růstem a vývojem dochází i k potřebě navýšení živin. V tomto věku je pro batolata nejlepší to jídlo, které je lehce stravitelné, nekořeněné a jen mírně solené. Stejně důležitá je i pestrost jídelníčku.

Značka Hamánek rozšiřuje kategorii dětských příkrmů a na trh přichází s dětskými pomazánkami pro děti od jednoho roku.
Ideální svačina by měla obsahovat vyvážený poměr všech základních výživových prvků. Bílkoviny, sacharidy a kvalitní tuky nenahradí žádné sušenky, ani jiné sladkosti. Nové dětské pomazánky Hamánek jsou díky svému unikátnímu složení významným zdrojem bílkovin, železa pro děti od jednoho roku.
Krůtí pomazánka se zeleninou již
v poloviční porci dodá dětskému organismu 38 % doporučené denní dávky kvalitních živočišných a rostlinných bílkovin.
Zeleninová pomazánka obsahuje červenou čočku, ta je ze všech luštěnin nejvíce bohatá na železo a stopové prvky, které jsou důležité pro vývoj dítěte. Navíc je červená čočka velmi dobře stravitelná a nenadýmá.

Nové dětské pomazánky Hamánek
ve vysoké kvalitě pro malé děti s nízkým obsahem soli mají za úkol zpestřit dětský jídelníček a dodat batolatům potřebné živiny. Pomazánky jsou bez lepku, bez konzervačních látek a přidaných barviv. Děti se mohou těšit na výtečnou chuť. Rodiče naopak ocení jemná konzistence, díky které se pomazánky snadno roztírají.

Nyní si můžete o tyto pomazánky zasoutěžit!

Soutěžní otázka:

Dětské pomazánky Hamánek obsahují…

a/ lepek, konzervační a přídatné látky
b/ vysoký obsah soli
c/ luštěniny a železo

Správné odpovědi posílejte na adresu soutez@rodice.com do 10. 10. 2020. Vylosujeme tři výherce!