Originál je jen jeden. Vyhrajte nezaměnitelného pomocníka všech školáků

3 výherci nastartují školní rok v plné parádě – s gumovacími pery a zvýrazňovači z řady Pilot FriXion v hodnotě 500 Kč! Malí školáci i starší studenti, všichni mohou chybovat a přepisovat bez obav a omezení.


(Soutěž byla ukončena.)
Přichází čas, kdy rodiče začínají hledat ty nejlepší a nejspolehlivější školní potřeby pro své děti. Jedinečná inkoustová technologie použitá u per Pilot z řady FriXion umožňuje rychlé psaní i vymazání bez potřeby použití dalších pomůcek. Díky tomu se děti mohou učit psát bez obav z chyb, a získat tak při psaní větší sebedůvěru.

Hlavní výhody gumovacích per Pilot FriXion Ball
Jednoduché použití: Inkoust FriXion lze snadno vymazat pomocí speciálního gumového konce pera, aniž by zanechal šmouhy nebo poškodil papír.
Široká paleta barev: Pilot FriXion Ball je k dispozici v široké škále barev, které dětem pomáhají při organizaci.
Bezpečnost: Inkoust FriXion je zcela bezpečný pro použití dětmi. Je navržen tak, aby splňoval nejpřísnější normy kvality a bezpečnosti.
Úspora peněz: Díky možnosti gumování nemusí rodiče kupovat další korektory nebo pera pro přepisování textu po vyzmizíkování. K dispozici jsou i náhradní náplně ve všech barvách.
Doplňte penály také gumovacími zvýrazňovači Pilot FriXion. Budou skvělým nástrojem pro zvýrazňování důležitých informací. Ano, i zvýrazňovač lze vygumovat! Šikovný klínový hrot dovolí úhledné zvýrazňování textu, náčrtky, vybarvování i psaní. Neboj, chybuj, gumuj a buď jako Pilot! Více na www.pilotpen.cz.

Soutěžní otázka:

Čím lze inkoust Pera Pilot FriXion Ball vymazat?

a) speciálním gumou
b) zmizíkem
c) nejde vymazat

Správné odpovědi posílejte na adresu soutez@rodice.com do 24. 8. 2023. Vylosujeme tři výherce balíčku Pilot!