Při dýchacích obtížích pomáhá slon

Výkonný inhalátor od značky Depan s hravým designem uleví při rýmě a ucpaném nosu či dýchacích obtížích, ale působí i preventivně. Nyní máte šanci ho vyhrát!

Řeč je o pístovém inhalátoru Depan, který je ideální terapeutickou pomůckou i při léčbě astmatu, bronchitidy a dalších onemocnění dýchacích cest. Přístroj vytváří proud vzduchu, který ve výkonném nebulizátoru čili rozprašovači mění tekuté léčivo na aerosolovou mlhu. Ve formě jemné mlhy se částice léčiv lehce dostávají do dýchacího ústrojí a jsou zde snadno absorbovány. Inhalace navíc pomáhá zvlhčit horní i dolní cesty dýchací, podporuje rozpouštění hlenu a celkové čištění dýchacích cest. Inhalátor Depan umožňuje inhalovat nejen léky, ale také minerální vody. Kromě léčebného účinku můžete inhalátor Depan využít i k úpravě vlhkosti vzduchu nebo provonění interiéru.

Inhalátor Depan nabízí velmi dobré technické parametry – produkuje miniaturní kapičky o velikosti 0,5 μm až 10 μm, díky jejichž velikosti se léčivo dostane opravdu i do nejmenších zákoutí dýchacích cest. Vzhledem k vysokému výkonu ≥0,25 ml/min dochází k přeměně formy léčiva z tekutiny na mlžinu rychle, což ocení hlavně maminky neposedných dětí. Další velkou výhodou je tichý chod, jen do 55 dB, děti tak mohou při inhalaci sledovat třeba oblíbenou pohádku a terapie jim lépe uteče.

Design ve tvaru slona ocení děti, přístroj je ale vhodný i pro dospělé. Má úsporné rozměry (225 x 140 x 100 mm) a nízkou váhu 1,28 kg, lze jej tedy snadno převážet a přenášet. Součástí balení přístroje je bohaté příslušenství – kromě kompresoru a nebulizátoru také vzduchová hadička, maska pro dítě i maska pro dospělého, náustek a 5 ks filtrů. Spolehlivost parametrů i celkovou kvalitu přístroje potvrzuje certifikace CE. Inhalátor Depan je zdravotnický prostředek.

Výrobky Depan zakoupíte v lékárnách a na lékárenských e-shopech, např. www.benu.cz, www.biotika.net a www.drmax.cz.

Soutěžní otázka:

Značka Depan nabízí i další zdravotnické prostředky. Při čistění nosní dutiny oceníte například omyvatelnou:

a/ jednoduchou odsávačku na vysavač
b/ pokrokovou odsávačku nosních hlenů na baterie
c/ ruční balonkovou odsávačku

Správné odpovědi posílejte na adresu soutez@rodice.com do 9. května 2021.
Tři z vás mají šanci inhalátor získat!

Více informací najdete na: www.variopharma.cz