Přírodní supersměsi Blendea pro zdraví, krásu a vitalitu

Zdraví a psychická pohoda nerostou na stromech. I když… Příroda toho poskytuje opravdu hodně. A nabízí tak velké bohatství, že není jednoduché v něm odhalit tajemství veškerých superpotravin, adaptogenů, ajúrvédských bylinek a dalších látek, které blahodárně působí na lidský organismus.


(Soutěž byla ukončena.)

Řadu z nich již před více než pěti lety objevila česká značka Blendea. Díky tomu si od té doby mnoho zákazníků ověřilo na svém zdraví a duševní pohodě blahodárný účinek přírodních suchých supersměsí nabitých prospěšnými ingrediencemi.

Rychlé doplnění energie

Tyčinky Blendea Power Bars jsou přesně tím, po čem byste měli sáhnout ve chvílích, kdy vypravujete děti do školy, chystáte se s rodinou na výlet nebo běžíte například na hodinu jógy. S Power Bars rychle, zdravě a pohodlně doplníte energii kdykoliv a kdekoliv. Každá z tyčinek obsahuje tři přírodní ingredience. Datle a jeden druh oříšků doplňuje některá ze skvělých SUPER směsí Blendea a rozhodovat se můžete mezi COFFEE, BEAUTY, BOOST nebo GREEN. Anebo se neomezujte a vychutnejte si všechny čtyři v balíčku Blendea POWER BAR MIX. Stejně jako všechny produkty značky Blendea jsou tyčinky bez lepku a neobsahují palmový olej ani přidaný cukr.

 

Toužíte po vitalitě a omlazení?

Energii načerpáte i ze směsi pěti zelených superpotravin Blendea SUPERGREENS, která udržuje normální funkce střevního traktu, posiluje imunitu, pročišťuje organismus, podporuje jaterní činnost, upravuje hladinu cukru a pomáhá ke kontrole hmotnosti. V zeleném zázraku je obsažena spirulina, chlorella, mladá pšenice, zelený ječmen a nakonec aromatická máta, která se podílí na vyladěné chuti a tento zdravý „koktejl“ podobně vyladí i váš organismus.

 

K čertu s hormony!

Rozkolísané hormony se projevují rozličně, ale každá žena potvrdí, že není o co stát. A hlavně je zbytečné kvůli nim opakovaně zažívat pocity napětí, stresu a úzkosti. Novinka Superbalance postaví hormony do pozoru a vaše zdraví a psychika získají kýženou rovnováhu. Směs obsahuje chřest hroznovitý (šatavari), řeřichu peruánskou (maca), borůvku, vitánii snodárnou (ašvaganda), rooibos a jetel. Tyto složky přispívají k vyrovnávání hladiny hormonů, zlepšují sexualitu, příznivě ovlivňují plodnost, udržují normální činnost kardiovaskulárního systému, prospěšně působí na mozkové funkce, napomáhají duševní pohodě a díky vysokému obsahu vlákniny podporují trávení.

www.blendea.cz

 

Soutěžní otázka:

Která ze supersměsí Blendea obsahuje meduňku?

1/ Blendea SUPERBOOST

2/ Blendea SUPERBEAUTY

3/ Blendea SUPERCHILL

Správné odpovědi posílejte na adresu soutez@rodice.com do 18. července 2021. Odměníme vás balíčkem obsahujícím přírodní supersměsi Blendea – Blendea Supergreens, Blendea Superbalance a tyčinku Coffee Power Bar!