Snídejte společně s Mixit rodinkou!

Se začátkem školního roku se snad vše vrátí do starých kolejí, včetně vstávání a spěšných odchodů do školek, škol i zaměstnání. Abyste si svou ranní rutinu mohli užít doma společně, beze stresu a ještě si zlepšit náladu dobrou snídaní, připravil pro vás Mixit hned tři různé snídaňové směsi.
(Soutěž byla ukončena.)

Mix pro maminky sestavila Masterchefka Kristína Nemčková, tatínkům ho namixovali tátové dva – Michal a David Vaníčkovi, autoři a protagonisté Youtube kanálu Dva tátové. A ten pro nejmenší broučky je přímo z pera (nebo spíš z misky) Mixiťáků. Každý z nich můžete koupit zvlášť nebo ve zvýhodněné rodinné sestavě.

Mix pro maminku
Receptura připomíná bonboniéru v tubusu – každé sousto vás překvapí, ale přitom tvoří celek, který nejde odmítnout. Souhra kardamomu, skořice, mrazem sušených jahod a malin spolu s lahodnými mandlemi v mléčné čokoládě, hoblinkami hořké belgické čokolády a křupavým vypečeným základem si vás získá, ať už jste maminky, babičky nebo třeba jen rádi müsli. Koupí tohoto mixu navíc přispějete 20 Kč na nákup pomůcek pro děti s postižením, jaké má i Kristínina (autorka receptury) sestřička Paulínka.

Mix pro tatínka
Snídaňová směs dvou tátů obsahuje podmanivou specialitu: slaný karamel. V mixu najdete další pěkně vypečené dobroty jako pražená jádra lískových oříšků, pečené zrní s medem a kokosovým cukrem a nasekané sušené fíky. Když se pak všechny ingredience sejdou na jedné lžičce, jsou doslova k sežrání!

Mix pro naše broučky
Hravý, nadýchaný a neskutečně křupavý mix je plný kakaových polštářků a vykutálených křupinek (např. pšeničné lupínky kakaové extrudované kuličky, ovesné lupínky). Radost a požitek s dobrého mlsání způsobuje také hrst mrazem sušených malin, jahod a banánů. To vše v barevném tubusu s obyvateli pohádkové louky.

Všechny si je můžete navíc koupit ve zvýhodněném setu. Rodinná snídaňová sada Rodinka vám tak zajistí klidnější rána, protože připravit pro celou rodinu křupavou směs s mlékem či jogurtem trvá asi tak minutu. Snídat může celá rodina pohromadě a pochutnají si všichni.

Soutěžní otázka:

Koupí Mixu pro maminky přispějete…
1/ na koupi speciálního kola pro Jitku
2/ na školní potřeby pro dětský domov
3/ na nákup speciálních bryndáčků pro postižené děti

Zodpovíte-li správně soutěžní otázku, tři z vás obdrží rodinnou sestavu Mixit. Odpovědi posílejte na adresu soutez@rodice.com do 6. 9. 2020!