Soutěž o 10 balení produktu BioGaia

Respirační onemocnění jsou velmi aktuálním tématem. Jde nejčastěji o takové infekce, jako je kašel, záněty průdušek a průdušnice, vedlejších dutin nosních či středouší. Bohužel nejčastěji onemocní děti a lidé, kteří mají oslabený imunitní systém.

Jak imunitu posílit? V rámci prevence myslete na svá střeva. Pro dobrou kondici a fungování celého těla je totiž velice důležité udržování vybalancované střevní mikrobioty. Naším tipem je doplněk stravy BioGaia®, který obsahuje patentovaný kmen probiotické bakterie Lactobacillus reuteri Protectis a napomáhá střevní mikroflóře, aby byla v rovnováze.
BioGaia má jako probiotikum další významný přínos pro vaši rovnovážnou střevní mikrobiotu. A to v případě, kdy člověk užívá antibiotika. Tyto léky si sice poradí s nemocí, ale zároveň mění na delší dobu složení střevní mikrobioty. A právě probiotika omezují nadměrný růst nezdravých organismů v trávicí soustavě, doplňují živé aktivní bakterie a podporují život tělu prospěšných bakterií. Tím odstraňují vedlejší účinky antibiotik a trénují imunitní systém na delší dobu.
Řešení nabízí BioGaia®
Žvýkací tablety BioGaia® představují jednoduchý, bezpečný a pohodlný způsob k získání a udržení zdravé střevní rovnováhy a zlepšení trávící funkce. Jedna tableta denně zajišťuje doporučenou dávku 100 miliónů živých bakterií Lactobacillus reuteri Protectis. Tablety BioGaia® se mohou žvýkat, polykat nebo nechat rozpustit v ústech a to již od věku tří let. Lze je užívat i v těhotenství a v období kojení. Koupíte je bez předpisu v lékárně.

Nyní máte možnost tablety BioGaia vyhrát. Stačí odpovědět na otázku:
Jakou příchuť mají tablety BioGaia?

Správné odpovědi posílejte na adresu soutez@rodice.com do 31. 1. 2019. Pět z Vás získá 2 balení tablet BioGaia.