Soutěž o balíček kosmetiky Sanosan Sensitive Baby pro miminka s citlivou pokožkou

Žádá si citlivá pokožka vašeho miminka speciální péči? Pak vyzkoušejte produkty z řady Sanosan Sensitive Baby, které se pyšní certifikátem ECARF udělovaným Evropským centrem pro výzkum alergií. Splňují tak vysoké nároky, a navíc obsahují řadu přírodních látek a hýčkají pokožku vašeho děťátka. Balíček v hodnotě 660 Kč máme připravený pro tři výherce této soutěže.

Nezbytnou součástí výbavičky pro miminko je pečující krém vhodný i pro pokožku v namáhané oblasti pod plenkami. V balíčku pro výherce tedy nemůže chybět Sanosan Sensitive Baby Pečující krém s obsahem panthenolu, allantoinu a kvalitního slunečnicového oleje. K jemné očistě citlivé dětské pokožky je určen Sanosan Sensitive Baby Mycí lotion. Příjemnou tečku může v každodenní péči o vaše děťátko představovat Sanosan Sensitive Baby Pečující olej, v jehož složení najdete jak kombinaci olivového a slunečnicového oleje, tak i výtažky z heřmánku a vitamín E. Tento přípravek se hodí jak pro každodenní péči o pokožku celého těla miminka, tak i pro příjemnou a uklidňující dětskou masáž. Můžete se spolehnout, že kosmetické přípravky značky Sanosan Sensitive Baby neobsahují dráždivé látky jako parabeny, silikony, barviva nebo parfemaci.

Pokud se chcete zapojit do soutěže o 3 balíčky kosmetiky Sanosan Sensitive Baby, každý v hodnotě 660 Kč, zodpovězte správně soutěžní otázku:
Výrobcem kosmetiky z řady Sanosan Sensitive Baby je německá společnost Mann & …
a/ …Frau
b/ …Shoudlers
c/ …Schröder

Správné odpovědi posílejte na adresu soutez@rodice.com do 25. 5. 2020.
Nápovědu i více informací o řadě Sanosan Sensitive Baby najdete ZDE
Produkty značky Sanosan můžete zakoupit například na e-shopu www.liftea.cz, kde pořídíte nejen kvalitní kosmetiku, ale potraviny a doplňky stravy.