Soutěž o balíček Tidoo Bio kosmetiky pro nejmenší

Chcete svému miminku dopřát tu nejlepší péči? Vyzkoušejte francouzskou kosmetiku značky Tidoo, která je v bio kvalitě a obsahuje maximum přírodních látek. Pro tři výherce máme připravený balíček v hodnotě 500 Kč, který se vám bude hodit nejen při přebalování.


(Soutěž byla ukončena.)

Výherci se mohou těšit na Tidoo Bio Čisticí micelární vodu s měsíčkem lékařským, která se hodí k očištění obličeje a celého těla. Je velmi jemná a přitom účinná, o čemž se můžete sami přesvědčit. Stačí si udělat propiskou čáru na ruku a podívat se, jak snadno si s ní na tamponku nanesená micelární voda poradí. U dětské kosmetiky je zásadní složení, a tak vězte, že kromě měsíčku lékařského budou o pokožku vašeho děťátka pečovat i výtažky z aloe vera. Micelární voda je testovaná pod oftalmologickým dohledem, a tak se můžete spolehnout, že nedráždí oči.
Ve výbavičce nemůže chybět ani Tidoo Bio Ochranný krém s měsíčkem, jehož důležitou složkou je oxid zinečnatý bez nanočástic. O pokožku pečují i další obsažené látky, a to včelí vosk a vybrané vitamíny. O hydrataci se postarají arganový a řepkový olej spolu s bambuckým máslem.
Péči o miminko vám usnadní praktické Tidoo Bio Ultra jemné bavlněné čisticí tampony vyrobené z bio bavlny. V názvu nesou označení MAXI, kterému dostojí svým rozměrem 11 x 9 cm. Pro důkladnou očistu jsou tak jako stvořené. I ty najdete v balíčku pro výherce této soutěže.
Pokud se chcete zapojit do soutěže o 3 balíčky kosmetiky Tidoo, zodpovězte správně soutěžní otázku:

Ve složení Tidoo Bio Ochranného krému s měsíčkem najdete vitamíny:
a) A a B
b) A a C
c) A a E

Správné odpovědi posílejte na adresu soutez@rodice.com do 17. 7. 2020!

Nápovědu a informace o řadě Tidoo najdete na ZDE.
Produkty značky Tidoo můžete zakoupit například na e-shopu www.liftea.cz, kde pořídíte nejen kvalitní kosmetiku, ale potraviny a doplňky stravy.