Soutěž o balíčky z Biopekárny Zemanka

Dobroty z Biopekárny Zemanka jsou ideálním dárkem ke Dni dětí. Proč? Protože se sušenkami ze Zemanky mohou vaše děti mlsat kvalitně. Tak vzhůru do soutěžení o jeden z balíčků. Určitě nebudete litovat.


(Soutěž byla ukončena.)

Biopekárna Zemanka peče podle vlastních tradičních ověřených receptur a ingredience, které u toho používá, jsou v bio kvalitě. Dobroty od Zemanky tak neobsahují žádné umělé ztužené tuky, bílý rafinovaný cukr, chemické konzervanty, umělá barviva ani aromata. A protože u pečení myslí na všechny své zákazníky, nabízí také speciální řadu produktů bez lepku, pro vegany nebo pro děti od jednoho roku. Velká část sušenek pečených v Zemance ale neobsahuje ani laktózu nebo vejce a některé sušenky jsou slazeny pouze přírodními sladidly (agávový, rýžový, datlový nebo javorový sirup).
Biopekárna Zemanka je na trhu už od roku 2006 a spoustu jejich dobrot je možné koupit už i bez obalu (v eshopu na www.biopekarnazemanka.cz, v mnoha bezobalových obchodech po celé ČR nebo třeba v pražském hypermarketu Albert na Chodově).
7. dubna otevřela Biopekárna Zemanka také svůj úplně první kamenný obchod. Najdete ho v Praze v obchodním domě Kotva a kromě toho, že je možné zde zakoupit celý její sortiment, je možné tu i nejoblíbenější sušenky a krekry ochutnat.

 

Soutěžní otázka:
Jaké složení má dárková krabice s názvem Dětská čokoláda?
a/ Jablečné bio kačenky se špaldovou moukou, Špaldová kakaová bio zvířátka a čaj Sonnentor Biorarášci
b/ Medová bio srdíčka s máslem, Špaldová bio zvířátka a Sonnentor kakaový nápoj
c/ Jablečné bio kačenky se špaldovou moukou, Špaldová kakaová bio zvířátka a Herufek Chocolate – Čokoláda bílá Malina 48 % BIO

Správné odpovědi posílejte na adresu soutez@rodice.com do 8. 6. 2022. Vylosujeme 4 výherních balíčků s dobrotami od Biopekárny Zemanka.
Nápovědu najdete na www.biopekarnazemanka.cz