Soutěž o kreativní sady RE-CYCLE-ME

Obchod Kidtown.cz se zaměřuje na hračky pro správný rozvoj dítěte. Jde tedy o rozvojové hračky, a tak koupě takového produktu dává smysl.

Na Kidtown.cz najdete hračky vhodné od narození až do školních let, které dětem pomáhají posouvat je ve vývoji. V nabídce jsou i kreativní sady RE-CYCLE-ME, ze kterých vyrobíte ekologické věci pro holčičky i kluky, jako například různá zvířátka, figurky, roboty, ale i ozdoby na stromeček nebo hudební nástroje. Tato hračka rozvíjí tvůrčí schopnosti dětí a navíc řeší recyklaci odpadu, protože je učí vyrábět věci z kartonu od džusu, prázdného obalu od vajíček nebo pet lahví. V každé krabici najdete základní materiál a doporučení, jaký odpad máte ke tvoření využít. Fantazii se ale meze nekladou a my věříme, že spolu s dětmi strávíte nad RE-CYCLE-ME spoustu hezkých chvil.
Zodpovíte-li správně naší soutěžní otázku, nyní můžete takovou sadu vyhrát!

Soutěžní otázka:

Jaká je naše nejprodávanější hračka ze sekce „Naše srdcovky“?

Správné odpovědi posílejte na adresu soutez@rodice.com do 28. 10. 2019. Vylosujeme pět výherců kreativní sady. K vaší odpovědi prosím rovnou připojte, jestli byste v případě výhry měli zájem o sadu pro holky nebo pro kluky.
Nápovědu najdete na webu www.kidtown.cz