Soutěž: Nebojte se odhalit své křivky!

„Chcete-li se v plavkách cítit skvěle, odhalte jen to, co chcete, aby bylo vidět. A vyberte takový model, který schová vše, co chcete ukrýt“, radí populární stylistka Žaneta, která objíždí regiony v ČR a učí ženy správně vybírat plavky a prádlo.

Český výrobce plavek TRIOLA se vždy ptá svých zákaznic, jaké modely by rády nosily. A desítkám z nich umožní před každou sezónou nové modely plavek otestovat. Takže i podle jejich přání jsou opět v kurzu chytré modely plavkových podprsenek, které zformují svůdný dekolt, pozvednou prsa do ideální výšky a sebevědomí k výšinám. Střihy kalhotek decentně schovají problematické partie, zpevní boky a zkrotí bříško. Plavkovou podprsenku a kalhotky si můžete u TRIOLY nakombinovat sama podle své postavy.
Nyní si můžete zasoutěžit o tři dárkové poukazy v hodnotě 1000 Kč na nákup zboží ve firemních prodejnách Trioly či na e-shopu.

Soutěžní otázka:

Nabízí TRIOLA plavkové podprsenky s velikostí košů K?

a/ ANO
b/ NE

Odpovědi na soutěžní otázku posílejte na adresu soutez@rodice.com do 31. května 2019. Ze správných odpovědí vylosujeme tři výherce!