Soutěž: Podzimní novinky z Trioly

Uvítají hlavně krásky s plnými křivkami!

Nechte svou krásu vyniknout v nové podzimní kolekci prádla TRIOLA. Díky sofistikovaným střihům s vyztuženými, polovyztuženými i nevyztuženými koši do velikosti K, se sexy sníženým i vyšším středem a s komfortními širokými ramínky se budete v novém prádle cítit pohodlně jako na obláčku.
Novinky najdete ve dvou barevných tónech, které ladí s podzimním časem a které také daly název dvěma modelovým řadám: Luxury Gray a Royal Blue. Modely jsou praktické pro celodenní nošení do práce i do školy, na dlouhé služební i poznávací cesty i na kratší podzimní vycházky. Pod kostýmkem i pod svetrem vám opticky zeštíhlí postavu a vylepší vaši siluetu tím, že vyzvednou prsa do očekávané výšky, zformují kulatý tvar prsou a svůdný dekolt. Jsou vhodné i pro náladu, kdy se „nejraději ze všeho na světě“ zachumláte do teplejších kardiganů a dek a v klidu svého domova prožijete den.
Ke každému modelu podprsenky již tradičně navrhuje a šije česká značka několik fazón kalhotek. A tak si můžete vybrat ten konkrétní střih kalhotek, který vám nejlépe vyhovuje – oblíbené panty, svůdné brazilky a praktické a boky krotící kalhotky klasické. Podprsenky a kalhotky TRIOLA vybírejte podle své postavy, stylu a svého pocitu. A pokud si nejste, byť jen v detailu, jistá, obraťte se na dobře vyškolené prodavačky ve firemních prodejnách. Mnohé zákaznice TRIOLY si už zvykly na pravidelné Dny stylingu ve své nejbližší prodejně. Sledujte aktuální termíny na www.triola.cz.

 

Soutěžní otázka:

Co jsou flexi kostice?
a/ Kostice volně uložené v koších, tzv. levitující
b/ Kostice s flexi zakončením, které se nezapichují a dokonale se přizpůsobí dynamice těla

Zodpovíte-li správně soutěžní otázku, tři z vás obdrží poukaz na nákup v podnikových prodejnách TRIOLA či na e-shopu v hodnotě 500 Kč. Odpovědi posílejte na adresu soutez@rodice.com do 15. 11. 2020.