Soutěž s Hamánkem

Zasoutěžte si o balíček dobrot od Hamánka!

Značka Hamánek, která navazuje na dlouhou tradici výroby příkrmů, přináší dětem komplexní vyváženou stravu v prvních měsících života. Ví, jak je důležitý správný vývoj a růst miminka, proto také naslouchá rodičům a zjišťuje jejich potřeby.
Hamánku záleží na tom, aby dětem jídlo chutnalo a bylo pestré, a tak přichází na trh s řadou novinek s moderními recepturami a lahodnou chutí pro nejmenší. Vyzkoušet můžete nové maso-zeleninové příkrmy Hamánek První hrášek, První mrkvička s bramborem, První mrkvička, Polévka Dýňovo mrkvová, Polévka Špenátovo hrášková s ovesnými vločkami, Polévka Hráškový krém se smetanou, Zeleninové pyré s pohankou, Jáhlové rizoto s kuřecím masem, Zeleninové pyré s červenou čočkou a ovesnými vločkami, Pyré z rajčat, mrkve a červené čočky nebo ovocné kapsičky Hamánek 100 % Broskev, bezinka, jablko, 100 % Hruška, rakytník, jablko, Jablko s hruškou a batáty nebo Jablko s banánem a špenátem.

Soutěžní otázka:

V jakém měsíci dítěte odborníci doporučují začít s prvním příkrmem?

Správné odpovědi posílejte a adresu soutez@rodice.com do 30. června 2021. Vylosujeme pět výherců balíčku s novinkami od Hamánka.