Soutěžte o členství v Audioteka Klubu!

Zkrášlete si babí léto příběhy Audioteky, které potěší celou rodinu. Poslouchejte je bez omezení v novém předplatitelském programu Audioteka Klub, který je prvním streamingem audioknih v Česku. Zapojte se do naší soutěže a tři z vás čekají poukazy na tříměsíční členství!

Cestou do práce, při běhu, u přípravy večeře anebo večer při uspávání dětí. Příběhy z Audioteka Klubu vám mohou dělat společnost takřka kdykoliv a kdekoliv. Za 99 Kč měsíčně získáte neomezený přístup k bezmála tisícovce audioknih nejrůznějších žánrů. Ať už si do uší pustíte příběhy velkých osobností, anebo šáhnete spíše po komediích či napínavých detektivkách, s audioknihami v Klubu se můžete těšit na jedinečný zážitek.
Objevíte i zbrusu nové formáty, které byste si u audioknih dříve sotva představili. Vedle jednohlasé klasiky si tak můžete pouštět zábavné audiositcomy, populárně naučné audioshow nebo audioseriály od slavných českých i zahraničních tvůrců.
S dárkovým poukazem si členství v Audioteka Klubu zprovozníte během chvilky. Zaregistrujete se na www.audioteka.cz, stáhnete si aplikaci Audioteka a pak už si užíváte poslech přesně podle svých představ. Díky vylepšeným funkcím aplikace si můžete nastavit noční režim přehrávání, ideální rychlost zvuku, nebo dokonce streamování za volantem auta díky podpoře Apple Car a Android Auto. V rámci Rodinného sdílení se k jednomu účtu připojí další dva členové domácnosti, takže si audioknihy vychutná celá rodina.
www.audioteka.cz

Naše soutěžní otázka se vztahuje k audioshow k dílu Strážmistr Cuff. Příběh je založen na románu Wilkieho Collinse s názvem:

1. Strašidelný hotel
2. Měsíční kámen
3. Žena v bílém

 

Zodpovíte-li správně naši soutěžní otázku, získáte dárkový poukaz Audioteka Klubu čtvrtletní předplatné
v hodnotě 297 Kč. Odpovědi posílejte na adresu soutez@rodice.com do 24. 10. 2021.