Soutěžte o Nuance Glamour Beauty oil!

Multifunkční olej na obličej, tělo a vlasy s příjemnou vůní exotických květin

Pleťová péče Nuance je vyráběna ve Francii u prvotřídního kosmetického výrobce Alban Muller. Přestože se na vývoji podíleli také francouzští specialisté, jde o českou privátní značku Dr.Max. Kosmetika je výjimečná tím, že obsahuje řadu cenných aktivních látek, které na pleť prokazatelně fungují a jsou z 97 % čistě přírodní, mnohé v bio kvalitě.
Při výrobě nové pečující dermokosmetiky, která vstoupila na trh po třech letech vývoje, se používá přes 50 výhradně přírodních ingrediencí. „Pomocí nejmodernějších vědeckých postupů se podařilo dosáhnout toho, že jsou tyto ingredience obsaženy v krémech jednak v nejvyšší možné čistotě, jednak ve velmi vysokých koncentracích,“ říká šéf projektu NUANCE Miloslav Kupček. „Vysoká koncentrace aktivních látek znamená vysokou účinnost a maximální čistota zase mimořádnou šetrnost k pleti.“ Při tvorbě NUANCE tým Dr.Max Pharma spolupracoval s francouzskou farmaceutkou Isabelle Katz, špičkovou odbornicí, která je podepsaná pod složením celé řady luxusních kosmetických přípravků.
Dermokosmetika NUANCE neobsahuje žádné syntetické chemické přísady jako minerální oleje, parabeny či silikony. Staví na přírodních složkách, tedy rostlinných olejích a výtažcích z rostlin získaných moderní metodou zeodratace, tzn. velmi pomalého vysoušení ve vakuu.

Nuance Glamour Beauty oil
Obsahuje komplex přírodních olejů a aktivních látek Lipolami® ER, Lipidami® Centella a Lipidami® Spirulina v nejvyšším stupni koncentrace a čistoty. Aktivní látky regenerují poškozenou a stresovanou pleť, zjemňují ji a zvláčňují. Multifunkční aktivní látka Preparami® ER s extraktem z opuncie chrání buňky před vlivy stresu psychického původu či způsobeného škodlivými vlivy okolního prostředí.
Slunečnicový a jojobový olej vyživují, vyhlazují a hydratují pokožku.
Rakytníkový olej podporuje mikrocirkulaci v pokožce a hydratuje ji. Zjemňuje pleť a působí jako silný antioxidant. Má schopnost redukovat vrásky a navrací pleti elasticitu. Pokožku a vlasy regeneruje a chrání je před škodlivými vlivy UV záření.
Olej se nanáší podle potřeby na pleť obličeje, pokožku celého těla a vlasy.
Nuance Glamour Beauty oil 100 ml/649 Kč je v prodeji v lékárnách Dr.Max a na www.drmax.cz
 
Nyní máte možnost tento olej získat, zodpovíte-li naši soutěžní otázku:

Jakou metodou se získávají výtažky z rostlin, používaných v kosmetice NUANCE?

Správné odpovědi posílejte na adresu soutez@rodice.com do 20. 5. 2022!