Soutěžte o velikonoční sušenky od Zemanky! Pochutnají si děti i dospělí

Jaro klepe na dveře, tak se nebojte a pusťte si svěží vítr i k sobě na stůl! Biopekárna Zemanka pro vás připravila soutěž o limitovanou edici velikonočních sušenek se zeleným ječmenem, které díky své netradiční barvě zaujmou děti i dospělé. Pro ty nejmenší je tu pak nestárnoucí klasika v podobě tvarů oblíbených zvířátek. Zapojte se a 3 z vás se mohou těšit na balíček plný dobrot.


(Soutěž byla ukončena.)

Proč si letos o velikonočním víkendu neulehčit práci a přípravu sladkého pohoštění přenechat jiným? Jako domácí chutná to od Biopekárny Zemanka, která nachystala speciální nadílku v podobě Velikonočních bio sušenek, upečených z poctivých surovin s příměsí zeleného ječmene. Ten působí jako dokonalé přírodní barvivo, proto jsou tyto sušenky doslova „s přídavkem jara“ a rozzáří každý stůl svojí krásnou zelenou barvou. Navíc se nemusíte bát je nabídnout ani veganům, neobsahují totiž žádné živočišné suroviny. Radost udělají také všem, kteří se kvůli dietním omezením vyhýbají mléku a vejcím.

Poskládejte si celou farmu
Pokud nemáte chuť letos zrovna experimentovat, Zemanka má v nabídce samozřejmě i tradiční příchutě. A to ve tvaru roztomilých zvířátek, která k jaru neodmyslitelně patří. Pro milovníky kakaa jsou tu Špaldová bio zvířátka kakaová, bez kakaa pak Špaldová bio zvířátka. Tím nabídka ale nekončí, s příměsí ovoce vás potěší Špaldová malinová bio zvířátka a také Jablečné bio kačenky se špaldovou moukou. Všechny tyto druhy jsou přímo určené i pro děti, pečené jsou výhradně z bio špaldové mouky a slazené jen přírodními sladidly.

To všechno vás čeká ve výherním balíčku, stačí jen správně odpověď a mít trochu štěstí při losování! Odpovědi posílejte na adresu soutez@rodice.com do 26. března 2021.

 

Soutěžní otázka:

Ve kterém roce byla založena Biopekárna Zemanka?
a) 2005
b) 2006
c) 2007

Nápovědu najdete na www.biopekarnazemanka.cz.