Správná láhev pro malého školáka

Chtěli byste připravit dětem vhodnou láhev na vodu, kterou budou mít po celý den po ruce? Nové udržitelné láhve waterdrop® pro děti jsou vyrobeny z vysoce kvalitní dvoustěnné nerezové oceli. S objemem 400 ml se vejdou do každé školní tašky.


(Soutěž byla ukončena.)
Kromě toho, že vaše dítko bude mít po ruce své pití, může si také vybrat z pestrých barev láhví. Prostě, tyto láhve se jim budou líbit! Láhve navíc udrží nápoj studený až 24 hodin a horký 12 hodin. Nezanedbatelné je, že výběrem této láhve, uděláte navíc krok, abychom přestali používat tolik plastů, které znečišťují životní prostředí a jsou škodlivé i pro tělo.

Pití vody pomáhá dětem zlepšit jejich koncentraci. To, čím budou waterdrop® láhve naplněny, je „práce“ rodičů malého školáka. Určitě tam nebudou nápoje s kofeinem či vysokým obsahem cukrů (některé džusy a balené čaje), nedejbůh tzv. light s obsahem různých náhražek cukrů! Ty všechny vysloveně dehydratují organizmus. Evropský úřad pro bezpečnost potravin doporučuje minimální spotřebu 1,3 litru tekutin denně pro děti ve věku od 4 do 8 let a přibližně 1,7 litru denně pro děti starší 9 let.

Nové dětské láhve mají dvě víčka, která skvěle těsní, když se děti potřebují napít na cestách. Víčko Pull-Up má praktický vysouvací měkký silikonový sosák, díky němuž se s láhví snadno manipuluje jednou rukou, což je ideální řešení pro děti, zejména během hodin tělesné výchovy. Nerezová ocel navíc neabsorbuje chutě ani pachy a snadno se čistí. Velikost je ideální pro děti do školy, na doma nebo na hřiště.
Víčka jsou kompatibilní se všemi současnými láhvemi waterdrop®. Neobsahují BPA, chemickou sloučeninu používanou při výrobě plastových nádob, která je toxická pro životní prostředí a organizmus. Kryty jsou rovněž certifikovány TÜV, což znamená, že jsou odolné a kvalitní.
Více informací na: www.waterdrop.cz

Zodpovíte-li správně naši soutěžní otázku, můžete získat láhev pro vašeho malého školáka.

Soutěžní otázka:
Jak dlouho udrží nápoj teplý láhev waterdrop®?

Správné odpovědi posílejte na adresu soutez@rodice.com do 10. 11. 2022.
Vylosujeme dva výherce láhve!