Svačinka do školy i po škole

Ovoce je ideální školní svačina. Je sladké, takže dětem chutná, je plné vitamínů, vlákniny a částečně je i zdrojem tekutin. Ale který rodič už nevyndaval z batohu školáka úplně otlačené (nebo ještě hůř shnilé) jablko?

Řešením můžou být svačinky od české značky Ovocňák, které jen z českého a slovenského ovoce vyrábí mošty, svačinová pyré a ovocné plátky. To všechno můžete dát školákovi do tašky bez obav z toho, že je v aktovce slisuje. Nestane se dokonce nic, ani když je tam zůstanou pár dnů nebo dokonce týdnů. Přitom si pochutná, doplní vitamíny a zasytí se zdravě.
Ovocné plátky – na jedno balení ovocných plátků použili v Ovocňáku minimálně 120 g ovoce. A nic víc. Plátky jsou sušené ovocné pyré, které se vejde do každé kapsy a díky výrobě za nízkých teplot nejen chutná, ale je zdravé skoro jako čerstvé ovoce.

Pyré – můžete mu říkat i přesnídávka. To od Ovocňáku obsahuje jen drcené ovoce, případně zeleninu a nic víc. V odolné kapsičce padne do každé aktovky a skvěle poslouží jako ovocná svačinka, která zasytí i zažene žízeň.
Mošty – ze 100% ovoce, šetrná pasterované tak, aby si zachovaly chuť i vitamíny ovoce čerstvého. V praktickém znovu uzavíratelném balení – „kapsičce“ je to skvělé svačinové řešení

 

Soutěžní otázka:

Kde se Ovocňák vyrábí?

a/ v Beskydech
b/ v Litoměřicích
c/ v Bílých Karpatech

Správné odpovědi posílejte na adresu soutez@rodice.com do 18. 10. 2020. Vylosujeme tři výherce balíčku s dobrotami od české značky Ovocňák!

Informace o produktech najdete na www.ovocnak.cz.