Tchibo slaví 30 let v ČR – děkujeme za důvěru!

Voňavá káva, každý týden nová nabídka spotřebního zboží v obchodech, e-shopu i Tchibo koutcích v obchodních řetězcích a důraz na udržitelnost, to je Tchibo, které se už 30 let v České republice těší z vaší přízně a důvěry.

Za ta léta se společnost dokázala vyšvihnout na čelo kávového trhu i mezi klíčové prodejce spotřebního zboží. Neustále překvapuje, zdokonaluje své služby i nabídku a usiluje o význačné výsledky v oblasti trvalé udržitelnosti, která zohledňuje ochranu životního prostředí i respekt k lidem v rámci procesu výroby. Cílem jsou produkty, pro které je charakteristická kvalita, příznivá cena a zároveň spravedlivé sociální podmínky a ochrana životního prostředí při jejich produkci. To platí pro spotřební zboží i kávu.
Veškerá káva podávaná na barech v obchodech Tchibo má certifikaci Fairtrade a 100 % kávy pro kapslový systém Cafissimo pochází z certifikované produkce. Obecně lze říct, že v současné době je každá čtvrtá káva značky Tchibo trvale udržitelná. To znamená, že byla vypěstována ohleduplně k lidem a přírodě.
Udržitelný přístup je pro aktivity Tchibo klíčový, promítá jej do všech oblastí svého podnikání. Tchibo je dlouhodobě třetím největším prodejcem výrobků z biobavlny na světě. Při jejím pěstování jsou používána výhradně přírodní hnojiva a prostředky na ochranu rostlin. To vede k úsporám vody, zachování úrodnosti půdy, ochraně zdraví a životního prostředí. Pro názornost, na jedno triko z biobavlny se použije o 434 litrů méně vody než v případě konvenční bavlny.
Tchibo na každém kroku myslí i na budoucnost a pracuje na tom, aby příští generace měly takový svět, kde budou moci žít kvalitní život.
Více informací najdete ZDE.

Soutěžní otázka:
Kolik litrů vody se v průměru ušetří při výrobě jednoho trička z biobavlny?

Odpovězte správně na otázku a tři z vás vyhrají dárkový poukaz Tchibo na 300 Kč, 0,5 kg Fairtrade zrnkové kávy Tchibo Barista a plátěnou tašku na nákup. Odpovědi posílejte na adresu soutez@rodice.com do 29. srpna 2021!